۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۱۰ : ۲۸

تنها استقلالی که دروازه الهلال را باز کرده است

تنها استقلالی که دروازه الهلال را باز کرده است

به گزارش جهانی پرس از "ورزش سه"، تنها یک روز دیگر تا آغاز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده و استقلالی ها قرار است در نبرد حساس فردا شب، به مصاف تیم قدرتمند الهلال بروند. تمرینات آبی پوشان شب گذشته نیز همچون روزهای قبل در زمین ورزشی باشگاه الوصل امارات برگزار شد.

 

در حال حاضر در جمع بازیکنان استقلال، تنها وریا غفوری تجربه گلزنی برابر قهرمان عربستان را در کارنامه دارد. در لیگ قهرمانان 2018 استقلال و الهلال همگروه شدند که آبی ها در آخرین بازی دور گروهی به مصاف حریف قدرتمند خود رفتند و آن بازی را با تک گل وریا غفوری به سود خود به پایان رساندند.

 

وریا غفوری کاپیتان آبی ها که همواره نشان داده است در رقابت های آسیایی درخشش قابل توجهی دارد، برای دیدار فردا نیز یکی از امیدهای فرهاد مجیدی در سمت راست استقلال است. سرمربی آبی پوشان امید زیادی دارد تا وریا درخشش مرحله گروهی لیگ قهرمانان امسال و همچنین گلزنی مقابل حریف قدرتمند عربستانی را همچون ACL 2018 تکرار کند.

استقلال در آن سال با 12 امتیاز و بالاتر از تیم های الریان، العین و الهلال به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد. نکته جالب اینکه از ترکیب اصلی آبی ها در آن بازی، تنها وریا غفوری در جمع بازیکنان فعلی این تیم حضور دارد و سایر نفرات از این تیم جدا شده اند.

 

استقلال و الهلال فردا شب و از ساعت 21:30 در استادیوم زعبیل، ورزشگاه خانگی تیم الوصل امارات واقع در شهر دبی پایتخت امارات به مصاف هم می روند. فو مینگ داور 38 ساله چینی قرار است قضاوت این دیدار حساس و مهم را برعهده بگیرد.