۱۳۹۹/۹/۳ - ۱۳ : ۱۷

ارسال ۴ هزار اثر به هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی قزوین

ارسال ۴ هزار اثر به هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی قزوین

به گزارش جهانی خبر؛ محمدحسین اسماعیلی تصریح کرد: هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی با تکیه‌بر تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با محوریت فرهنگ منور رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: از زمان اعلام فراخوان تاکنون حدود ۴۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند تا ۱۵ دی‌ماه ۹۹ فرصت دارند که آثار خود را ارسال کنند، اختتامیه جشنواره نیز در دهه مبارک فجر در قزوین برگزار و از نفرات برتر تقدیر می‌شود.

اسماعیلی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با موضوعات اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی، حاکمیتی و زیارت امام رضا (ع) در قالب‌های مختلف شامل عکس، عکس نوشته، ویدئو و پادکست در بخش مردمی و موشن گرافیک، اینفوگرافی، فیلم کوتاه و نماهنگ (کلیپ) در بخش حرفه‌ای ارائه دهند.

وی عنوان کرد: همچنین تولیدکنندگان محتوا، آثار خود را دریکی از نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها مانند آپارات، روبیکا، چارخونه، پروفایل، آخرین خبر، تماشا، نماشا، شنوتو با هشتگ #امام_رضا و #امام_رئوف منتشرشده، ارسال کنند.

بنابراعلام روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین، رئیس هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی یادآور شد: در بخش عمومی به ۳۰ اثر برگزیده هرکدام ۱۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود، همچنین در بخش حرفه‌ای نیز به نفر اول ۱۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۸۰ میلیون ریال و نفر سوم ۶۰ میلیون ریال هدیه نقدی پرداخت می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: آثار ارسالی بر اساس کیفیت و غنای محتوایی، تعداد بازدیدکنندگان در شبکه‌های اجتماعی و نظرات بازدیدکنندگان ارزیابی و داوری خواهد شد.