مطالب حوزه اقتصادی

لطفا نفس عمیق بکشید

شنیدن اخباری که در آن مدام از آلودگی هوا صحبت می‌شود و شنیدن اسم انواع گازهای عجیب و غریب سمی که در هوا پراکنده‌اند، من و خانواده‌ام را هر روز نگران‌تر از قبل می‌کرد؛ اما نگرانی فایده‌ای نداشت و باید دست به کار می‌شدم!

جلوگیری از تراکنش‌های بانکی، بدون کد ملی

تراکنش‌های بانکی بدون کد ملی از ۵ بهمن برگشت می‌خورد.

کشف 46 دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در اسکو

تعداد 46 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز طی هفته‌ گذشته توسط مدیریت توزیع برق اسکو شناسایی و توقیف شد.

اهمیت نمایشگاه‌های آب و برق جهت توسعه اقتصادی همه جانبه کشور

برگزاری نمایشگاه‌های آب و برق، نقش موثری در شناساندن فرصت‌های فعالان این صنعت با توجه به نیاز داخلی و همچنین ایجاد فرصت‌های بهینه جهت حضور در بازارهای بین المللی در خارج از کشور خواهد داشت.

باکو از تشکیل کارگروه مشترک کشور‌های منطقه حوضه آبریز ارس استقبال کرد

معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان از پیشنهاد وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل کارگروه مشترک کشور‌های منطقه حوضه آبریز ارس استقبال کرد.

۲۱۰۰ سایت جدید طی یک سال وارد شبکۀ ایرانسل شد

طی یک سال گذشته، ۲۱۰۰ سایت جدید تلفن‌همراه، وارد شبکۀ ایرانسل شده است.

کنسرت آنلاین «وحید تاج و رشید وطن‌دوست» در لنز ایرانسل برگزار می‌شود

وبسایت و اپلیکیشن لنز ایرانسل، پنج‌شنبه دوم بهمن‌ماه، میزبان کنسرت آنلاین «شوق بهار» به خوانندگی مشترک «وحید تاج» و «رشید وطن‌دوست»، خوانندگان موسیقی سنتی ایرانی است.

تجربه‌های قدیمی و جسارت در عرصه فیلم کوتاه

جعفر صانعی مقدم عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه تهران بیان کرد که فیلم کوتاه عرصه‌ای است که تجربه‌های قدیمی و جسارت های فیلمسازان در کنار هم قرار دارد.

تنفس در وضعیت قرمز طی ۲۴ روز

کیفیت هوای تهران در بیشتر روزهای دی ماه آلوده گزارش شده است همچنین طی ۱۳ روز از یک ماه اخیر تهرانی‌ها در وضعیت قرمز هوا را تنفس کردند.

بورس به آتش چه سوخت؟

فروردین ماه سال جاری بود که پای قالیباف اصل به سازمان بورس باز شد تا سکان هدایت این سازمان را بر عهده بگیرد، ماموریتی که بر خلاف سابقه ۱۰ ساله‌اش در شرکت بورس، چندان طولانی نبود و پرونده حضورش روز گذشته با استعفایی که تقدیم وزیر اقتصاد کرد، بسته شد.

دلار به عقب رانده شد

شاخص دلار بار دیگر در ورود به کانال ۹۱ واحد ناکام ماند.

استقبال کم از بازگشایی تالارها

رئیس اتاق اصناف ایران از استقبال کم از بازگشایی تالارها خبر داد و گفت: در بودجه سال ۱۴۰۰ اتاق اصناف، بخش درآمدها ۲۸ درصد و بخش هزینه ها ۳۰ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۷۰۰ میلیون دلاری درآمد پتروشیمی

با بهره‌برداری از ۳ طرح پتروشیمی لردگان، فاز دوم پتروشیمی ایلام و سولفات پتاسیم ارومیه ۷۰۰ میلیون دلار به درآمد صنعت پتروشیمی ایران افزوده شد.

کشف ۳۳ مرکز استخراج رمز ارز در استان خراسان رضوی

با تلاش و بازرسی مستمر مدیریت برق شهرستان‌های استان خراسان رضوی، تاکنون ۳۳ مرکز استخراج رمز ارز کشف و با دستور مقام قضایی جمع‌آوری شده است.

6 پروژه صنعت برق در 2 استان‌ یزد و کرمان با اعتبار 240 میلیارد تومان افتتاح شد

6 پروژه صنعت برق در دو استان یزد و کرمان با اعتبار 240 میلیارد تومان، همزمان با هفته سی و هفتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

کدام مانیتور برای کار شما مناسب است؟

هنگامی که شرکت‌ها و موسسات تصمیم به تعویض یا خرید مانیتور می‌گیرند، باید با در نظر گرفتن شرایط مالی، نوع کارکرد و درخواست‌های متنوع کارکنان هوشمندانه‌ترین خرید را انجام دهند.

ششمین دورۀ «الکام‌استارز» با حمایت ایرانسل آغاز به کار کرد

ششمین دورۀ رویداد الکام‌استارز با حمایت اصلی ایرانسل و حضور ایرانسل لبز، آغاز به کار کرد.

ثبت‌نام ۲۲۳ هزار و ۹۰۵ نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۲۲۳ هزار و ۹۰۵ نفر متقاضی مسکن ملی در مرحله سوم، خبر داد و گفت: پالایش‌ها همزمان با ثبت‌نام آغاز شد که به زودی برای متقاضیان حائز شرایط پیامک ارسال می‌شود.

ورود سکه به کانال ۹میلیون تومان

دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: بدلیل کاهش نرخ ارز، قیمت سکه و طلا در مقایسه با شنبه گذشته، کاهش یافت.

رفع تصرف از اراضی دولتی اصفهان به ارزش بالغ بر ۱/۵۱۷/۴۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خبر داد: در یک هفته گذشته ۱۷ مورد تعرض در زمین‌های ملی استان به مساحت ۲۸.۵ هکتار رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.