مطالب حوزه سیاسی

ابراز همدردی رحمانی فضلی با همتای لبنانی/ اعلام آمادگی وزیر کشور برای هرگونه کمک و امدادرسانی به آسیب دیدگان

وزیر کشور برای هرگونه کمک و امدادرسانی به آسیب دیدگان لبنانی اعلام آمادگی کرد.

حمایت ویژه از شرکت‌های دانش بنیانوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستورالعمل ویژه‌ای به همه شعب تأمین اجتماعی در سراسر کشور ابلاغ شده که تسهیلات فوق العاده‌ای برای شرکت‌های دانش بنیان بوجود آورند.

انتقام خون سردار سلیمانی به آرمان تبدیل شده استفرمانده کل سپاه: مشعل مقاومت همچنان در دست سردار سلیمانی قرار دارد و حتی انتقام خون این سردار عزیز به یک آرمان تبدیل شده است.

مرکز پژوهش‌ها مغز متفکر مجلس است

رئیس مجلس گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس می‌تواند چالش‌های پیش رو را به فرصتی در جهت تحول و ارتقاء کشور تبدیل کند. این مرکز مغز متفکر و رصدخانه مجلس است.

تأکید بر لزوم انسجام میان مسئولان و کارگزاران نظام

رئیس جمهور بر لزوم انسجام، هماهنگی و همکاری میان همه مسئولان و کارگزاران نظام برای مقابله مؤثر با عملیات جنگ روانی، تحریم و تحریف دشمنان تاکید کرد

تأکید بر نظارت بیشتر بر بازار و قیمت کالاها به خصوص در کالاهای برخوردار از ارزهای دولتی و همکاری رسانه ها در این نظارت

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همواره نگاه پیشگیرانه به مسائل داشتیم، گفت: اصل و مبنای تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی ایجاد هماهنگی میان رسانه ها و دستگاههای اجرایی و اقتصادی مختلف بود تا علاوه بر بهبود شرایط اقتصادی در جامعه، تلقی و نگاه مردم و افکارعمومی نسبت به شرایط اقتصادی واقع بینانه شود.

سرویس‌های امنیتی ایران جزء قدرتمندترین‌ها در جهان

سرویس‌های امنیتی ایران جزء قدرتمندترین‌ها در جهان

به زودی؛ تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولیدرئیس مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید را از سران سه قوه مطالبه کردند که اعلام می‌کنم به زودی این کارگروه تشکیل خواهد شد.

وزارت کشور با تمام توان برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان تلاش خواهد کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: وزارت کشور با تمام وجود و توان خود برای حل مشکلات سیستان و بلوچستان تلاش خواهد کرد.

رونق تجارت مرزی اولویت دولت در سیستان و بلوچستان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: تلاش برای حل مشکلات سوختی کشاورزان، کمک به جهش تولید، رونق دادن به اقتصاد و تجارت مرزی یکی از اولویت‌های مهم دولت در سیستان و بلوچستان است.

هرگز شروع کننده جنگ نبودیم و نیستیم

معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هرگز شروع کننده جنگ نبودیم و نیستیم تاریخ گواه ایبن ادعای ماست.

ارزیابی از روند پیشرفت اسناد «توسعه و محرومیت زدائی منطقه سیستان» و «محرومیت زدائی اضطراری منطقه بلوچستان»

معاون اقتصادی وزیر کشور دوشنبه شب به منظور بررسی روند اجرای ۶۰۰ بند مصوبات مربوط به اسناد محرومیت زدایی و توسعه مناطق سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شد.