مطالب حوزه سیاسی

ستاد انتخاباتی نامزد‌ها باید پنجشنبه و جمعه بطور کامل تعطیل باشند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بر لزوم تعطیلی کامل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در روزهای پنجشنبه و جمعه تاکید کرد.

صندلی‌های مجلس هم از برخی نمایندگان مجلس دهم شکایت دارند

نماینده مجلس نهم گفت: نماینده مجلس باید برای رفع مشکلات مردم خستگی‌ناپذیر باشد، اما در مجلس دهم شاهد نمایندگانی بودیم که همراه دولت بوده و حتی صندلی‌های مجلس هم از آنها شکایت دارند.

«اتاق فکر» کدام نیروی نظامی، وظیفه حراست از کشور را برعهده دارد؟ +عکس

باشگاه خبرنگاران نوشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از مرزهای ایران و همچنین رصد فعالیت‌های دشمنان، اتاق فکری را در منطقه پسابندر ایجاد کرده که به گفته امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در آن رادارهای زیادی قرار گرفته‌اند و به صورت تمام وقت همانند چشمان تیزبین کشورمان عمل می‌کنند.

تغییر رویکرد ظریف در قبال غرب؟

واکنش تند آقای ظریف به خبرنگار ان‌بی‌سی‌نیوز، سخنرانی بسیار قاطعانه و تأکید مداوم وی به مسئله امنیت در غرب آسیا و اهداف ملی ایران مثل برنامه موشکی، موجب شد بیشتر تحلیل‌های بین‌المللی، به تغییر رویکرد آقای ظریف درقبال غرب اشاره کنند.

توصیه یک اصلاح طلب: حتی اگر کاندیدای اصلاح طلب وجود ندارد، بین بد و بدتر انتخاب کنید

محمدجواد حق شناس فعال سیاسی اصلاح‌طلب در روزنامه ایران نوشت:سؤالی که مطرح می‌شود این است که وظیفه مردم نسبت به صندوق‌های رأی چیست؟ در پاسخ باید گفت در جایی که رقابت وجود دارد طبیعتاً وظیفه مردم همچنان شرکت در انتخابات است.

سرمایه گذاری در سوریه بررسی شد/پیشنهادهای لبنان را پیگیری می کنیم

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر به سوریه و لبنان درباره همکاری های اقتصادی مذاکراتی با مقامات دولتی و پارلمانی دو کشور صورت گرفت.

سفر سناتور آمریکایی به عراق برای اطلاع از حمله موشکی ایران

«جیم اینهاف»، نماینده حامی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در مجلس سنای آمریکا تصریح کرد در سفرش به عراق، در جریان جدیدترین اطلاعات درباره حمله موشکی ایران به پایگاه «عین‌الاسد» قرار گرفته است.

سردار سلیمانی چه زمانی به شدت برافروخته و غضبناک می شد؟

«سردار رحیم نوعی‌اقدم» طی سال‌های اخیر، فرماندهی یکی از قرارگاه‌های اصلی سپاه در سوریه یعنی قرارگاه حضرت زینب(س) را به‌عهده دارد، او در گفتگویی با تسنیم خاطراتی را از حضورش درکنار حاج قاسم روایت کرده است.

واکاوی حرکت غیرحرفه‌ای خبرنگار صداوسیما برای برهم زدن نظم نشست خبری رئیس جمهور

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به صداوسیما در یک اقدام غیرحرفه‌ای تلاش کرد به بهانه سوال نظم نشست خبری رئیس جمهور را برهم زند این در حالی است که یک بررسی ساده نشان می‌دهد صدا وسیما تنها رسانه‌ای است که در همه نشست‌های خبری رئیس‌جمهور «دو بار» سوال پرسیده است.

حمله تند عباسی به روحانی؛ فقط ٤٥٠ روز | جز این ۲ نفر نام نیکی از روسای قوا نمانده | مشکل جمهوری اسلامی کجاست؟

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: دولت تا ۴۵۰ روز آینده باید هر روز پاسخگوی برجامی باشند که در سفره این ملت گذاشته شد.

متن نامه محمد امین سرکهکی به رهبر انقلاب نسبت به اعتراض به شورای نگهبان

محمد امین سرکهکی با نگارش نامه ای برای رهبر معظم انقلاب نسبت به شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت نادر قاضی پور اعتراض کرد.

بررسی اختلافات سیاسی در جریان استیضاح ترامپ

سنای آمریکا در جلسه‌ای که برای رأی‌گیری در خصوص استیضاح رئیس‌جمهوری این کشور برگزار کرد، رأی به عدم استیضاح داد و بدین ترتیب دونالد ترامپ از اتهامات وارد شده تبرئه شد و همچنان رئیس جمهور آمریکا ماند.

بیانه فسیبوک

بیانیه فیسبوک درباره حذف حساب‌های کاربری «نامعتبر»

دعوت مجلس خبرگان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

دعوت مجلس خبرگان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

دعوت مجلس خبرگان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

نقش آفرینی متخصصان داخلی در بازآمدسازی بالگردها

وزیر دفاع : بازآمدسازی بالگرد‌ها و هواپیما‌ها فرایندی پیچیده است که در انحصار تنها چند کشور قرار دارد و متخصصان صنعت هوایی ما در بازآمدسازی ده ها فروند از بالگرد‌های ارتش، فجرآفرینی کردند.

رونمایی از موشک رعد ۵۰۰

آیین رونمایی از موشک رعد ۵۰۰ با موتور کامپوزیتی «زهیر» و نسل جدید پیشران‌های موشکی و ماهواره بر‌ها، با حضور سرلشکر سلامی برگزار شد.

باید قوی شویم تا تهدید دشمن تمام شود

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: باید قوی شویم تا جنگ نشود و تهدید دشمن تمام شود.