مطالب حوزه اختصاصی جهانی پرس

صنعت گردشگری با فرمول فضای مجازی جلو نمی‌رود

معاون سابق وزیر ارتباطات با بیان اینکه صنعت گردشگری با فرمول فضای مجازی جلو نمی‌رود گفت: در عرصه اقتصادی کلیه بحث‌های اقتصادی تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته است و فیزیکال و مکان و محوطه تغییر جا می دهد و تنها جایی که باید توسعه پیدا کند و شامل این فرمول نیست صنعت گردشگری است.

زن عنصر مهم تغییر است

مدیر گروه جامعه‌شناسی صلح انجمن جامعه شناسی ایران گفت : سهم نامتوازن زنان در اجتماع موجب شکل‌گیری جنبش‌های مختلف زنان شده است . زن عنصر مهم تغییر است و در دوران حاضر زنان مهمترین نقش را در جنبش‌ها دارند و اما پیشرفت زنان مستلزم کار نسل هاست و به سرعت اتفاق نمی افتاد .

خبرنگار فعال سیاسی نیست

موسسه راز در اقدامی پسندیده به مناسبت روز خبرنگار از ۲ بانوی ژورنالیست با اهدا لوح و تندیس قدردانی کرد تمامی بانوان در این مراسم از چهره‌های فعال و برجسته اهل قلم بودند و با وجود اینکه دغدغه های مدنی و حقوق بانوان را دارند اما هرگز از فمنیست‌های رادیکال چپ و یا نئولیبرال نبودند و تمامی آن بانوان معتقد به اصول اجتماعی ایرانی اسلامی جامعه و اکثراً مادرانی هستند که هم در داخل خانه و هم در سطح اجتماع حضوری فعال و موثر و عالی دارند.

کشتی می‌تواند با انتقال تجربیات به سنین پایه در قله ورزش جهان قرار بگیرد

کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و کشتی گیر سابق گفت: ورزش کشتی با پشتوانه سازی و انتقال تجربیات علمی و عملی به دوره های سنی پایه می تونه در قله ی ورزش جهان قرار بگیرد

آی فیلم پلاس فرهنگ ایرانی و اسلامی را معرفی میکند

تهیه کننده آی فیلم پلاس گفت:‌در برنامه آی فیلم پلاس سعی شده که فرهنگ ایرانی و اسلامی را معرفی کرده و تعامل خوبی با مخاطبان خود داشته باشد.

اختتامیه چهارمین جشنواره بین‌المللی و جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی برگزار شد

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بین‌المللی و جایزه ملی حقوق بشر آمریکایی در حوزه هنری تهران، تالار سوره از سوی حوزه هنری البرز، موسسه مردم نهاد عهدنو، مرکز آفرینش های هنری سازمان بسیج، سازمان فضای مجازی سراج، مرکز وکلای قوه قضاییه و قرارگاه رسانه ای مناسبت های انقلاب اسلامی، شبکه افق سیما برگزار شد.