مطالب حوزه اختصاصی جهانی پرس

نامه درخواست فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران از رئیس قوه قضاییه

فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران طی نامه ای از رئیس قوه قضاییه درخواست کردند تا به کمک تولید کنندگان مواد غذایی بیاید.

کشتارگاهی که انسان ها را به کشتن می دهد

فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی «جواد نوروزبیگی» انتظار بیشتری می رفت که با توجه به حضور بازیگرانی همچون مانی حقیقی، حسن پورشیرازی، امیرحسین فتحی و باران کوثری بتواند بیشترین مخاطب را برای خود داشته باشد.

مهاجران خوش بوی افغانی در مردن در آب مطهر

فیلم سینمایی مردن در آب مطهر ساخته نوید محمودی به مانند دیگر فیلمش به موضوع افغان ها و همینطور مشکلاتی که با آن در کشوری دیگر دست به گریبانند.

فیلم خوب، بد ، جلف ۲ به فصل ۳ پرید

فیلم سینمایی خوب، بد ، جلف ۲ ساخته پیمان قاسم خانی کمدی به ظاهر مفرح که بصورت یک سریال ادامه دار به فصل ۳ رسید.

پایان غافلگیر کننده دوزیست

فیلم سینمایی دوزیست با پایانی غافلگیرکننده مخاطب را از رو دست خوردن ناراحت می‌کند.

تلخی درخت گردو تا ابد در ذهن ها می ماند

فیلم سینمایی درخت گردو ساخته مهدویان اآنچنان تلخ بود که تلخی آن تا ابد در ذهن ها می ماند.

فعالیت شرکت های خصوصی اینترنتی به دلیل موانع قانونی با کشمکش میان شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات با شرکت‌های مخابراتی همیشه همراه بوده است

مهندس احمد بیدآبادی کارآفرین نمونه کشوری و مدیرعامل شرکت صبا نت در گفتگو با خبرنگار جهانی خبر در خصوص مسایل و مشکلات پیش روی شرکت هایی اینترنتی، اظهار داشت: یکی از مسایل پیش روی این شرکت ها موانع قانونی است که آنها باید رفع شوند.

دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی، 12 بهمن به بهره برداری می رسد

عضو هیئت رییسه دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی از آغاز به کار دفتر کل گام دوم انقلاب اسلامی در 12 بهمن ماه خبر داد.

دولت باید از خروج ارز جلوگیری کند

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران گفت: شرکتهای دولتی از ماشین الات وارداتی استفاده میکنند و ارز کشور را در این شرایط جنگی خارج می کنند دولت باید مصوبه ای ابلاغ نماید که بدون هیچ تبصره ای از خروج ارز اینچنینی جلوگیری به عمل آید.

بیانیه فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در پی تخریب لبنیات

محسن نقاشی دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در پی تخریب لبنیات در صدا و سیما طی بیانیه ای این عمل را محکوم کرد.

صنایع غذایی متولی ندارد

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در رابطه با جلسات و همایش اخیر با سرپرست جهاد کشاورزی گفت: جای امیدواری ست که در این مدت کوتاهی که عباس کشاورز سرپرستی جهاد کشاورزی را عهده دار شدند این سومین نشستی بوده که با ایشان داشته ایم و لازم است برای توسعه بخش کشاورزی این روش ادامه داشته باشد.

تاکید بر آموزش مدیران در راستای بهبود فضای کسب و کار بخش خصوصی

دبیر اجرایی فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی ایران در نشست مشترک با خانم دکتر احمدی پور رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی بر اهمیت موضوع آموزش های مشترک بین مدیران کشور و صنایع غذایی و کشاورزی ایران و همچنین ضرورت هم افزایی و همگرایی ملی در توسعه اقتصادی و اجتماعی در این باره سازمان تاکید کرد.

استفاده از فضاهای خالی و سوله های بلااستفاده در جهت ایجاد اشتغالزایی

محسن نقاشی دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در یادداشتی اظهار کرد: در سال رونق تولید اکثرا شعار دادند و اصولا ارگان هایی که بیشتر شعار دادند هیچ عمل زیر ساختاری برای رونق تولید انجام نداد ه اند .

برای کسب درآمد احتیاج به مدرک،پارتی بازی،سرمایه زیاد ... نیست فقط تلاش و پشتکار

یک نوجوان کارآفرین موفقیت خود را فقط تلاش و پشتکار می داند.