مطالب حوزه اختصاصی جهانی پرس

فیلم ار یو والیبال ؟!کاندید دریافت جایزه از فستیوال IPAS یونان شد

فیلم ار یو والیبال ؟! به تهیه کنندگی نیما ربیعی و کارگردانی محمد بخشی کاندید دریافت جایزه از فستیوال IPAS یونان شد.

کتاب 'بهانه دل' و 'آروم آروم' وارد بازار کتاب شد

کتاب ' بهانه دل ' و ' آروم آروم ' به نویسندگی محسن ناظمی وارد بازار کتاب شد.

پیشرفتهای خط لوله تاپی، با آینده ای نامطمئن

قرارداد خط لوله گازی، موسوم به تاپی TAPI که قرارداد خط لوله ای بین کشورهای ترکمنستان- افغانستان- پاکستان و هندوستان است پیشرفت کرده اما آینده آن نامشخص است. چهار اتفاق موجب پیشرفت و ترقی قرارداد تاپی TAPI شد.

مجمع عمومی شبکه ارتباطی سازمان‌های غیر دولتی زنان برگزار می شود

مجمع عمومی شبکه ارتباطی شبکه غیر دولتی زنان روز پنج شنبه 17 اسفند از ساعت 8/30 الی 16 در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

سیاست اشتباه ترکها در خاورمیانه از سوریه، عراق تا خلیج

مترجم : محمد جواد امیری -سرهنگ سیامک هنرجویی- مریم مشهدی رضا آسیابان -سن گیز کاندار Cengiz Candar یک مقاله نویس شبکه خبر رسانی المانیتور ترکیه پلاس است. او از سال 1976 به حرفه روزنامه نگاری اشتغال دارد و هفت کتاب در مورد زبان ترکی استانبولی، مسائل عمده در خاورمیانه نوشته، از جمله کتاب پرفروش او کتاب Mesopotamia Express مسائل بین النهرین یا 'سفر در تاریخ' است. او در حال حاضر استاد دانشگاه استکهلم و محقق در مورد مسائل ترکیه Stockholm University Institute of Turkish Studies(STITS) می باشد.

هایلایت بدون آرایشگاه و وسایل آرایشگری

شاید به جرات بتوان گفت از فیلمهای اصغر نعیمی فیلم تاثیرگذار دیده باشیم فیلمهایی که انگشت شمارند و در نگاه وی تقریبا با موضوعات اجتماعی ساخته شده است.

«لاتاری»؛ قاچاق دختران ایرانی

جهانی خبر: امیرعلی(ساعد سهیلی) و نوشین قرار است با هم ازدواج کنند، اما خانواده نوشین دچار یک ورشکستگی سنگین شده اند.و پدر دختر مخالف این ازدواج است و از طرفی فردی به نام سامی، نوشین را برای کار در یک شرکت حسابداری (بعدا می فهمیم مدلینگ) انتخاب می کند و به دوبی ترانسفر می کند

مرگ برآمریکا با یک بمب عاشقانه

جهانی خبر: (بمب یک عاشقانه )فیلم جدید پیمان معادی به دنبال یک شاعرانگی ویک عشق عمیق ویک عشق کودکانه زیرپوستی است که کودک عاشق باسادگی هرچه تمامتربرای ادامه جنگ وبمباران شبانه شهرش به خاطر دیدن هرروزه معشوق دعامیکند.

(بمب؛ یک عاشقانه) بیداری از خواب عشق

فیلم سینمایی (بمب؛ یک عاشقانه) ساخته و نوشته پیمان معادی در حالی به نمایش در آمد که معادی لحظه لحظه های آن را علاوه بر خاطرات کودکی و تصورات مستندی که دیده و حس کرده بود آن را به نمایش درآورد.

جشنواره «سین هشتم» به استقبال نوروز 97 می رود

امسال چهارمین جشنواره فرهنگی هنری «سین هشتم» با رقابت هنری برگزار می شود.

‎کتاب «انگار خودم نیستم» رونمایی می شود

‎کتاب سوم یاسمن خلیلی فرد بعد از رمان «یادت نرود که ...» و کتاب سینمایی «نقش جنگ بر سینمای غیرجنگی ایران» روز جمعه ٢٢ دی ماه رونمایی و در بازار کتاب توزیع خواهد شد.

نمایش جوحی و کدخدا به روایت تصویر

نمایش جوحی و کدخدا به روایت تصویر دینا محمدی

'جوحی کدخدا'سیاه بازی را زنده میکنند

جوحی وکدخدا' اثری نمایشی ای است که با به روی صحنه رفتن به گونه سیاه بازی سعی دارند اینگونه نمایش ها راکه مدتهاست بدست فراموشی سپرده شده احیا کنند.

تسهیلات ویژه مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان به شهروندان

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان تسهیلات ویژه ای را به شهروندان ارائه می کند.

دیدار دوستانه تیم فوتسال هنرمندان برگزار می شود

تیم هنرمندان با پیشکسوتان فوتسال قم در دیداری دوستانه بازی خواهند کرد.

هنوز دلم برای هموطنانم در شمال غرب کشور میتپد

زلزله کرمانشاه هیچ گاه خاطره اش از ذهنم دور نمی شود و دوست دارم مردم عزیزم با کمک نقدی و عاطفی به فکر این عزیزان باشند.

ایرانی ها در کار خیر پیشگام هستند

نیکوکاری و انجام کار خیر در ایران سابقه دیرینه دارد و همواره مردم کشورمان برای انجام فعالیت های خیرخواهانه پیش قدم هستند.

ترویج فعالیت های خیرخواهانه ادامه یابد

هنرمندان با حضور و برگزاری این نوع برنامه های خیرخواهانه و کمک و یاری به زلزله زدگان میتوانند نقش موثری در اجرای ان داشته باشند.

نیم نگاه به کمک زلزله زدگان می اید

گروه هنری نیم نگاه با برنامه ای جدید وترکیبی در فضای آزاد با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون،به منظور کمک به مردم زلزله زده برگزار میکند.

پایبند به انجام مسئولیت ها هستم

یک تهیه کننده موسیقی در رابطه به قبول نکردن مسئولیت های دیگر خوانندگان در موسسه آوای دوران گفت:‌به شدت پایبند به مسئولیت هستم به این خاطر نمی توانم با توجه به قرارهایی که با چندین خواننده دارم زیر پا بگذارم و برای آنها انرژی کم بگذارم.