مطالب قالب خبری

«زخم کاری» بازیگران خود را معرفی کرد

تمامی بازیگران سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان جلوی دوربین رفتند.

آمادگی بسیج برای همکاری با کمیته امداد در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از آمادگی این نهاد برای همکاری با کمیته امداد در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل خبر داد.

راه‌اندازی نخستین مرکز اطعام مهدوی و افطاری ساده در استان تهران

نخستین مرکز اطعام مهدوی در قالب سومین مرحله پویش ایران همدل در استان تهران راه‌اندازی شد.

عطار از نگاه ادب و عرفان به همت فرهنگ‌سرای خانواده منتشر می‌شود

همزمان با فرارسیدن ۲۵ فروردین روز بزرگداشت شاعر و عارف نام آور ایران عطار نیشابوری پادکست «عطار از نگاه ادب و عرفان» منتشر می‌شود.

سالار عقیلی و حجت اشرف‌زاده برای «دعوت» خواندند

حجت اشرف‌زاده و سالار عقیلی خوانندگان سرشناس موسیقی کشورمان تیتراژهای ابتدایی و پایانی «دعوت» ویژه‌برنامه افطار شبکه یک سیما را اجرا کردند.

امکان ثبت و تایید چک از طریق اینترنت بانک سینا برای تمامی مشتریان

پیرو اجرای قانون صدور چک از سال جاری و در راستای تسهیل فرآیند انجام خدمات جهت مشتریان گرامی، امکان دسترسی به سامانه صیاد جهت ثبت، تایید/ رد و انتقال چک برای مشتریان حقوقی هم از طریق اینترنت بانک سینا فراهم شد.

بسیاری از فیلم‌های در صف اکران به درد نمایش روی پرده سینما نمی‌خورند

تهیه کننده فیلم «متری شیش و نیم» گفت: به زعم بنده بسیاری از فیلم هایی که در صف اکران هستند باید به نمایش خانگی بیایند، چرا که با توجه به استانداردهایی که برای پرده تعریف می‌کنیم قدرت جذب مخاطب را ندارند و خیلی به درد سینما نمی خورند.

قرائت پاسخ وزارت کشور به اظهارات یکی از نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی

در پاسخ وزارت کشور به اظهارات یکی از نمایندگان در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی تاکید شده؛ گزارش رسمی هیچ یک از کمیسیون های اصل ۹۰، شوراهای امور داخلی و امنیت مجلس شورای اسلامی قصور یا تقصیری را متوجه شورای امنیت کشور و وزارت کشور ندانسته است.

در تکاپو برای بسیج دل‌های مؤمنان به بهانه بهار قرآن

شهردار منطقه 12 از برگزاری ویژه‌برنامه‌های حوزه مقاومت بسیج منطقه 12 در ایام ماه مبارک رمضان در این منطقه خبر داد.

از استقرار سامانه دادرس تا معاضدت حقوقی رایگان به مددجویان تحت‌پوشش بهزیستی

مدیرکل امور حقوقی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح اقدامات سال ۹۹ از استقرار سامانه دادرس، معاضدت حقوقی و رایگان کردن تعرفه‌های خدمات قضایی به مددجویان تحت‌پوشش بهزیستی خبر داد.

رادیو ایران با «جشن سلام» به استقبال ماه مهمانی خدا می رود

«جشن سلام» نام ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان است که در آخرین غروب ماه شعبان از رادیو ایران پخش می شود.

اکران اینترنتی نمایش «گنجشکک اشی‌مشی» حسن دادشکر

نمایش «گنجشکک اشی‌مشی» به نویسندگی داوود کیانیان و طراحی و کارگردانی حسن دادشکر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران اینترنتی می‌شود.

برگزیدگان نخستین جشنواره مجازی «سلام علوی» معرفی شدند

برگزیدگان نخستین جشنواره مجازی «سلام علوی» در دو بخش خوشنویسی و نقاشی‌خط توسط فرهنگ‌سرای بهمن دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

لزوم تبعیت دستگاه های ملی از مصوبات ستاد کرونا استان تهران

استاندار تهران گفت: دستگاه های ملی ملزم به رعایت مصوبات ستاد کرونای استان تهران در زمینه های مختلف از جمله دورکاری مطابق با مصوبات ستاد ملی هستند که این موضوع در ستاد ملی نیز مصوب شده است.

محدودیت‌های شبانه مهمترین چالش سازمان انتقال خون در ماه رمضان است

سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در صورت نبود برنامه‌ریزی مناسب و فوری در ارائه تسهیلات رفت وآمد به اهداکنندگان خون و کارکنان انتقال خون در ساعات شبانه پس از افطار، با کاهش شدید ذخایر خون و مشکل جدی در تامین خون و فرآورده‌های آن در مراکز درمانی کشور در ماه آینده مواجه خواهیم بود.

تاکنون حدود ۷۸۰ میلیون دوز واکسن کرونا در سطح جهان تزریق شده است

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت با بیان اینکه در هفته گذشته ۹ درصد افزایش در موارد عفونت و ۵ درصد افزایش در موارد مرگ رخ داده است، گفت: شمار معدودی از افراد پروتکل های بهداشتی را رعایت می ‌کنند و ظاهرا برخی از افراد به این عقیده رسیده ‌اند که اگر نسبتا جوان باشند، گرفتن کووید ۱۹ اهمیت چندانی ندارد!

خودرو گران شد

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش قیمت انواع خودرو ایرانی در بازار خبر داد.

معضل کارت‌های بی‌نام بازرگانی برطرف می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز معضل کارت‌های بی‌نام بازرگانی را برطرف می‌کند، گفت: مسئولیت اجرای دقیق این قانون برعهده رئیس جمهور است.

حق ما برای اقدام علیه آمران حادثه نطنز محفوظ است

سخنگوی دولت تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، حق خود را برای اقدام علیه عاملان، آمران و مباشران حمله تروریستی در مرکز غنی سازی نطنز محفوظ می‌داند.

اروپا نه آبرویی دارد و نه جایگاهی که مقامات ایرانی را تحریم کند

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اعمال تحریم اتحادیه اروپا برای چند مقام و نهاد ایرانی تاکید کرد: اروپا نه آبرویی دارد و نه جایگاهی که مقامات ایرانی را تحریم کند.