آخرين مطالب

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» پایان یافت

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» پس از 45 جلسه فیلمبرداری به کارگردانی یعقوب غفاری و تهیه کنندگی محمود فلاح به پایان رسید.

جانشین دبیر دومین جشنواره«ملی ایثار» در «پلاک هشت»

رادیو ایران در برنامه «پلاک هشت» در گفتگو با جانشین دبیر دومین جشنواره«ملی ایثار»از تغییر محل برگزاری این جشنواره می گوید.

اجرای سه مجری در«قرار شاعرانه»

«قرار شاعرانه» رادیو ایران با شعرخوانی فاطمه آل عباس،حسن همایی و فاطمه میناخانی به روی آنتن می رود.

عمل به فریضه وقف نصیب هرکس نمی‌شود

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خداوند عمل به فریضه وقف را روزیِ هرکس نمی‌کند، گفت: خیّرانی که در عرصه موقوفات فعالیت می‌کنند، مورد توجه خاص حضرت حق هستند و آیندگان از آنها به نیکی یاد می‌کنند.

کارگران قادر به خرید مایحتاج ضروری نیستند

به اعتقاد رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی، دستمزد کارگران با توجه به نوسان‌های نرخ ارز و بازارهای داخلی باید ترمیم شود.

کدام گوشی‌ها ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند؟

پس از واردات تعدادی گوشی با ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی، اکنون اعلام شده گوشی‌هایی که قیمتی بالاتر از ۳۰۰ دلار داشته باشند، در گروه سوم کالاهای وارداتی جای می‌گیرند که ارز اختصاصی به آن‌ها ۷۵۰۰ تومان است.

تحلیل و آسیب شناسی طلاق توافقی در ایران

گفت و گوی اجتماعی که یکی از مهم ترین اهداف آن اغناء مخاطبان در حوزه مسائل اجتماعی است، سی و یکم تیر با موضوع تحلیل و آسیب شناسی طلاق توافقی در ایران روی آنتن می رود.

به رغم هجمه‌ها «شفاف سازی» در بنیاد سینمایی فارابی ادامه می‌یابد

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در مراسم معارفه خزانه‌دار جدید این بنیاد گفت: به رغم برخی هجمه‌ها «شفاف سازی» در بنیاد سینمایی فارابی ادامه می‌یابد و فهرست جدیدی از حمایت‌های مالی بنیاد را منتشر خواهیم کرد.

ستاره‌هایی که نقش‌های بزرگ را رد کردند

بسیاری از ستاره‌های سینما در طول دوران فعالیت خود نقش‌های مهمی را در فیلم‌ها رد کرده‌اند؛ نقش‌هایی چشمگیر که به نام بازیگران دیگری ماندگار شده‌اند.

روی بافت تاریخی کرمان برج می‌کارند!

سه سالی می‌شود که امضای میراث فرهنگی کرمان هم، پایِ طرح ساختمانِ سیتی‌سنتری است که درست روی بافت تاریخی این شهر بالا رفته؛ طرحی که حالا میله‌های فلزی‌اش بالاتر از چند بنای تاریخی و در فاصله‌ی یکی دو متری‌اش قد کشیده‌اند.

باورهای نادرست درباره خاموشی‌های اخیر

در حالی شهرهای ایران با خاموشی مواجه شده‌اند که ایران دارای پتانسیل‌های عظیم انرژی خورشیدی است و تونل‌های باد در اکثر کلانشهرها وجود دارد و به اعتقاد مدیرعامل انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، زمان شدت مصرف در زمان اوج تولید انرژی‌های تجدیدپذیر خورشیدی و بادی رخ می‌دهد که می‌توان با توسعه فناوری‌های این حوزه از شدت مصرف کاست.

«حج» نمایش توحید و تجسم یگانگی الهی است

رئیس حوزه هنری در آستانه آیین عبادی حج گفت: مراسم «حج» به عنوان فریضه الهی، تجسم یگانگی و توحید است و همواره مورد توجه هنرمندان قرار دارد.

پیشنهاد اهدای جایزه «تصویر طبیب» در جشنواره فیلم سلامت

در سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به بهترین فیلمی که توانسته باشد تصویری منصفانه‌ از تعهد حرفه‌ای یک پزشک به نمایش بگذارد، جایزه «تصویر طبیب» می‌دهد.

بررسی نحوه رسیدگی به جرائم غیرعمدی با «مشاور»

برنامه «مشاور» شبکه آموزش سیما امروز نحوه رسیدگی به جرائم غیر عمدی مانند قتل ناشی از تصادف رانندگی،ضرب و جرح و... را بررسی می کند.

پروژه «دفن صفر ضایعات در زمین» کارخانه نستله در قزوین

کارخانه نستله در قزوین به موجب پروژه «دفن صفر ضایعات در زمین»، تا سال ۱۴۰۰ دفن ضایعات خود را به صفر خواهد رساند.

ثبت وقف 300 میلیون تومانی با نیت برنامه‌های قرآنی در شهرستان بانه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از ثبت وقف جدید به ارزش 300 میلیون تومان در شهرستان بانه خبر داد و گفت: با توجه به کمبود وقفهای قرآنی در این شهرستان، این وقف می‌تواند تاثیر بسزایی در ترویج برنامه‌های قرآنی داشته باشد.

جشنواره ایثار می‌تواند در تولید فیلم‌های مرتبط با شهادت نقش مهمی ایفا می‌کند

جشنواره ایثار می‌تواند در تولید فیلم‌های مرتبط با شهادت و ایثار تاثیرگذار باشد و نقش مهمی ایفا کند.

«هاراگیری» خدا و مذهب را با رنگ ملموس‌تری تصویرگری می‌کند

نمایش«هاراگیری» به کارگردانی افشین واعظی با پرداختن به موضوع خودکشی سعی دارد وجود خدا درزندگی انسان را به گونه ملموس تر به تصویربکشد.

'دلم می خواد' در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود

فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی بهمن فرمان آرا یکشنبه 31 تیر ماه 1397 ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.

داروگ مردادی شد!

بیست و چهارمین شماره ی ماهنامه اختصاصی اطلاعات و آموزش حفاظت از محیط زیست«داروگ» با مطالب متنوع به دست نوجوانان رسید.