پایگاه خبری تحلیلی جهانی خبر

کد مطلب: ۲۰۷۸۷۹  |  تاريخ: ۱۳۹۹/۲/۲  |  ساعت: ۱۴ : ۳۰


آمادگی کمیته امداد برای همکاری با دانشگاه آزاد برای توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچک

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از آمادگی این نهاد برای همکاری با دانشگاه آزاد در جهت توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچک خبر داد.

سید مرتضی بختیاری در آیین افتتاح همزمان ۳۱۳ آشپزخانه (اطعام مهدوی) در دانشگاه امام صادق(ع) در گفتگو با خبرنگار جهانی خبر درباره همکاری کمیته امداد با دانشگاه آزاد اسلامی برای پویش جنبش استادی ایران اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آماده هر گونه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه هنوز تفاهم نامه (پویش جنبش استادی ایران) با دانشگاه آزاد اسلامی به امضا نرسیده است گفت: این جنبش در راستای حمایت از اقشار مستضعف آسیب‌دیده از انتشار ویروس کرونا، در دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است که به ساماندهی کمک‌های نقدی استادان و مدرسان دانشگاه‌های کشور می‌پردازد قرار است که با نظارت نماینده‌ای از این جنبش در قالب تفاهمنامه‌ای این مبالغ برای کمک به توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچک تحت پوشش کمیته امداد تحویل‏ داده می‌شود.
گفتنی است که مبالغ جمع‌آوری‌شده در این پویش قرار است تحویل کمیته امداد شود و آن نهاد براساس آسیبی که آن فرد از کرونا دیده، مبالغ را بین آنها توزیع می‌کند. یعنی دانشگاه آزاد اسلامی بعد از انعقاد تفاهمنامه با کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، مبالغ را در اختیار آن نهاد قرار می‌دهد و اعلام می‌شود که به هر استانی چه مقدار کمک شده است.
 


لينک مطلب: http://www.jahanikhabar.ir/ NSite/FullStory/?Id=207879

چاپ خبر