صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مهلت شرکت در جشنواره ملی تئاتر کوتاه کیش تمدید شد

با توجه به پاندمی ویروس کرونا مهلت ثبت‌نام در بخش‌های رقابتی سومین جشنواره ملی«تئاتر کوتاه کیش» تا هشتم آبان ماه تمدید شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش:با توجه به پاندمی ویروس کرونا، دشواری تمرین تئاتر و درخواست جمعی از هنرمندان، مهلت ثبت‌نام در بخش‌های رقابتی سومین جشنواره ملی«تئاتر کوتاه  کیش» تا هشتم آبان ماه تمدید شد.

 

هنرمندان متقاضی حضور در جشنواره تئاتر کوتاه کیش، حداکثر تا 8 آبان99 فرصت دارند فرم شرکت در سومین دوره‌ «تئاتر کوتاه کیش» را روی پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی kishtheaterfestival.ir به صورت آنلاین تکمیل کرده و تا 8 آبان، نسخه نهایی فیلم اجرای خود را به شکل فیزیکی به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

 

«نمایش‌های ساحلی»، «نمایش های کافه‌ای»،«طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب» و «عکاسی» ، بخش‌های رقابتی این دوره‌ جشنواره تئاتر کوتاه کیش هستند.

 

سومین جشنواره ملی تئاتر کوتاه با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش، برای سومین سال متوالی در آذر امسال با هدف ” حمایت و تقویت جایگاه تئاتر کوتاه، هویت بخشی به نمایش های کافه ای و ساحلی و حمایت از طرح ها و ایده های خلاق نمایشی” در جزیره کیش برگزار می کند.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۱۳۲
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۲۱     ساعت: ۱۳ : ۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
  • ٥ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 22 2020