صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

سری جدید «راهش اینه» از امروز روی آنتن شبکه هفت سیما

سری جدید برنامه تلویزیونی «راهش اینه» کاری از گروه مهارت‌های عمومی به زودی روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی شبکه هفت سیما، برنامه زنده تلویزیونی «راهش اینه» کاری از گروه مهارت‌های عمومی شبکه هفت سیما با موضوع کارآفرینی و راهکار‌هایی برای ایجاد اشتغال و کسب‌وکار از شنبه ۱۵ تیرماه روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.
پس از پایان فصل نخست برنامه «راهش اینه»، سری جدید این برنامه به کارگردانی سهیل سلیمانی و تهیه‌کنندگی پرتو رضایی، شنبه، یکشنبه و دوشنبه حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.
ایجاد انگیزه برای راه انداختن کسب‌وکار‌های کوچک با هدف تولید کالای ایرانی، معرفی کسب‌وکار‌های کوچک خانگی و نشان دادن مسیر درست کارآفرینی، مهارت‌آموزی‌های عصر دیجیتال در کسب‌وکار و ... مهم‌ترین سرفصل‌های این برنامه زنده تلویزیونی هستند.
قرار است فصل جدید این برنامه، نگاهی نو به مقوله کارآفرینی داشته باشد؛ برای همین در هر برنامه با صاحبان کسب‌وکار‌های کوچک و موفق خانگی، گفت‌وگویی کوتاه انجام می‌شود تا از تجربه‌های خود در این عرصه روایت کنند و الگوی کسانی شوند که در ابتدای مسیر کارآفرینی قرار دارند.
معرفی کسب‌وکار‌های کوچک و کم سرمایه، گفتگو با کارشناسان حوزه کارآفرینی با هدف ارئه راهکار برای کارآفرینی کم‌دردسر و موفق، پخش مستند از زندگی کارآفرینان و سختی‌های مسیر کسب‌وکارشان، چرخی در فضای مجازی، گزارش‌های خبرنگاران این برنامه از موضوعات مبتلا به کارآفرینان و بررسی موضوعی و آماری این نکات، از دیگر بخش‌های این برنامه تلویزیونی هستند.
گفتنی است؛ فریبا باقری، سعیده آغویی و شایسته صعودیان مجریان برنامه «راهش اینه» هستند که از شنبه ۱۵ تیر حوالی ساعت ۱۷ از شبکه هفت سیما به صورت زنده پخش می‌شود.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۹۴۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۴/۱۵     ساعت: ۹ : ۳۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • ٢٠ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 23 2019