صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

برای اولین بار در «رادیو عدالت» با زبان عامیانه خبر بخوانید

«فراتر از خبر»با زبان عامیانه و نگاه ژورنالیستی ، خبرهای حوزه قوه قضائیه را بررسی می‌کند.

 به گزارش جهانی خبر از شبکه رادیویی عدالت هاشمی سردبیر و مجری این برنامه خبری گفت:اخبار قوه قضائیه و همچنین اخبار ایران و جهان با نگاه متفاوت تری از اخبار معمول رادیو برای مخاطبان ارائه می‌شود،بدین منظور دو خبرنگار هر روز در استودیوی «فراتر از خبر» حضور دارند.
هاشمی ادامه داد: وحید عظیم نیا به صورت تخصصی اخبار قوه قضائیه رادنبال می‌کند و مرتضی علیمردانی اخبار ایران و جهان را مرور می ‌کند .
وی تصریح کرد:خبرهای  قوه قضائیه متشکل از  اخباری است که  ازروز گذشته  تا زمان پخش برنامه ، سخنان رئیس  و مسئولین قوه قضائیه ،دیدار یا نشست‌های  خبری با نگاه ژورنالیستی و اخبار حاشیه‌ای بیان می‌شود و در کنارش هم گریزی به خبرهای دیگر زده و  علاون برآن اخبای که در حوزه قوه قضائیه هم هست،مطرح می‌شود
هاشمی ادامه داد: در بخش اخبار ایران و جهان ،اخبار سیاست داخلی و خارجی مرور می‌شود،ضمن اینکه  سعی کرده از پیشینیه خبر صحبت کنیم از اینکه چه اتفاقاتی رخ داده و  اگر هم فرصت بکنیم ،اخبار اقتصادی و اجتماعی را هم مطرح می‌کنیم.
هاشمی خاطر نشان کرد: نکته‌ای که وجود دارد سعی کردیم در این برنامه ، فضای خبری متفاوت از فضای  خبری مرسوم در رادیو را به نمایش بگذاریم.
وی ادامه داد: برای اینکه شنونده‌ها راحت ‌تر با برنامه  ارتباط برقرارکنند، خبار «فراتر از خبر» همان  نرم خبر هست  که به صورت عامیانه گفته می‌شود که می توان این مهم را از نقاط قوت برنامه ذکر کرد
«فراتر از خبر» عصرها ساعت 17 به مدت نیم ساعت به تهیه کنندگی سمانه گلگ و سردبیر مجری سید محمد حسین هاشمی از رادیو عدالت پخش می‌شود.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۸۹۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۴/۵     ساعت: ۱۵ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • ٢٠ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 23 2019