صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

عذرخواهی از ستاره لاتزیو بعد از نمایش با پیراهن او

باکایوکو و کسی، بازیکنان آث میلان که بعد از پیروزی ۱-۰ تیم‌شان مقابل لاتزیو برای جشن گرفتن در زمین از پیراهن فرانچسکو آچربی استفاده کرده بودند از این ستاره لاتزیو عذرخواهی کردند.

به گزارش  جهانی خبر_"ورزش سه"، تیمو باکایوکو و فرانک کسی، دو بازیکن آث میلان که دیروز بعد از پیروزی 1-0 تیم‌شان مقابل لاتزیو در سری آ، در پایان بازی برای جشن گرفتن از پیراهن فرانچسکو آچربی، بازیکن لاتزیو استفاده کرده و با آن ژست گرفته بودند به خاطر این حرکت از آچربی عذرخواهی کردند.

این در حالی بود که قبل از شروع مسابقه، باکایوکو و آچربی در گفتگو با رسانه‌ها برای هم کری‌خوانی کرده بودند و این رفت و برگشت‌های رسانه‌ای باعث شده بود هیجان مسابقه که به خودی خود بالا بود، بیشتر شود.

شاید به خاطر همین پیش‌زمینه بود که بعد از پایان بازی در سن‌سیرو، کسی و باکایوکو پیراهن آچربی که با بازیکنان میلان تعویض شده بود را در مقابل هواداران خود بالا گرفتند و به خاطر پیروزی‌شان به شادی مشغول شدند.

این حرکت آچربی را بسیار عصبانی کرده بود. بازیکن 31ساله لاتزیو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من از این موضوع متاسفم. من پیراهنم را با آنها عوض کردم تا به درگیری‌های رسانه‌ای و  شبکه‌های مجازی پایان بدهم".

اما باکایوکو و کسی سرانجام در شبکه‌های اجتماعی به خاطر حرکت‌شان از آچربی عذرخواهی کردند. باکایوکو در این باره گفت:" من فقط از سر شادی آن حرکت را انجام دادم و نمی‌خواستم به کسی بی‌احترامی کنم. اگر به او بی‌احترامی شده عذرخواهی می‌کنم".

کسی هم در شبکه‌های اجتماعی نوشت:" از آچربی صمیمانه عذرخواهی می‌کنم. من برای همه احترام قائلم".

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۳۸۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
  • ١٨ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 24 2019