صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

ستاره های ذوب آهن در مناطق سیل زده

محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی دو ستاره مصدوم ذوب آهن برای کمک به مناطق سیل زده، اقداماتی را انجام خواهند داد.

به گزارش  جهانی خبر-"ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی ذوب آهن، سعید آذری دیرعامل این باشگاه، در نامه ای به دو ستاره مصدوم این تیم، آنها را به عنوان سفیر ذوب آهن در مناطق سیل زده جنوب و شمال کشور معرفی کرد.

در نامه سعید آذری، آمده است:

شمیم بهار نو با تلخی حوادث سیل در شهرهای مختلف کشور همراه گردید تا ایران عزیز بار دیگر با چشمان اشکبار و اراده ای سترگ در پی همراهی با هموطنانی برآید که این روزها در شمال و جنوب کشور با این حادثه هولناک دست و پنجه نرم می کنند.

همراستا با تلاش همه مسوولین و مردم ایران زمین در جهت همراهی با مردم سیل زده، باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن خود نیز بر خود می داند در این مسیر با نهایت توان خود کنار هموطنان عزیز گرفتار سیل باشد.

به این منظور محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی دو بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن که مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و مشغول تمرینات مقدماتی خود برای بهبود هر چه سریعتر و بازگشت به میادین هستند، به عنوان سفرای ذوب آهن در شهرهای شمالی و جنوبی کشور، معرفی شده و ضمن ابلاغ پیام مهربانی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن، هواداران این تیم و مردم اصفهان به هموطنان عزیزمان در جای جای ایران، همراهی ها در جهت ادامه ارائه خدمات و ارسال کمکها به این عزیزان را نیز به انجام خواهند رساند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۳۵۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۲۴     ساعت: ۱۴ : ۱۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
  • ١٧ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 23 2019