صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستیم

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: کارکنان یگان ویژه به عنوان سرباز ولی امر همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند.

به گزارش جهانی خبر_پایگاه خبری پلیس، سردار"حسن کرمی"در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ، گفت: مفتخریم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کشوری معتقد، استوار و سربلند در منطقه هستیم و همچنان مقتدرانه به سمت سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش می رویم.

وی ادامه داد: کارکنان یگان ویژه به عنوان سرباز ولی امر همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند و در جامعه نیز به عنوان نیرویی کارآمد شناخته شده اند که با ایثار و فداکاری امنیت و آسایش را در جامعه حاکم کرده اند و همچنان پشتوانه مستحکمی در مأموریت های سخت و حساس هستند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: آمادگی علمی و بصیرتی متناسب با تهدیدات پیش رو در کنار ماموریت های سخت یگان ویژه نتیجه مطلوبی را در تامین امنیت به همراه خواهد داشت.

سردار کرمی با اشاره به اینکه یگان ویژه براساس ماموریت ها باید آمادگی کامل را داشته باشد تا درحداقل زمان ممکن پاسخگو باشد، ادامه داد: بدون تردید اقتدار یگان ویژه از زاویه اعتماد و رضایت مردم و همچنین حفظ آمادگی جسمانی به دست می آید و سیاست این یگان برای به کارگیری ظرفیت های مردمی در ایجاد امنیت پایدار تاکنون موفق بوده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: برای رسیدن به یک یگان ویژه مقتدر و برآورده کردن انتظارات باید برنامه هایی تعریف شود که طبق آن پیش برویم و پیشرفت کنیم و این پیشرفت باید محسوس باشد.

سردار کرمی با بیان اینکه آمادگی جسمانی یگان ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: برنامه های عمومی مانند صبحگاه،کوهنوردی و ورزش های رزمی باید به انحو احسن انجام شود و این آمادگی جز با سختی و مشقت زیاد ممکن نخواهد بود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از زحمات سردار "سعید مطهری زاده " تقدیر و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "حسین امجدیان" به عنوان فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ معرفی شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۴۳۷۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۳     ساعت: ۱۴ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
  • ١٧ محرم ١٤٤١
  • Sep 17 2019