صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات مطرح کرد:

تورها و گلگشت ها سال آینده با برنامه ریزی دقیق تر ادامه پیدا می کند

مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حضور قهرمانان ورزشی در این وزارتخانه گفت: از این افراد به عنوان کارشناس تخصصی ورزشی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استفاده می شود. ​

به گزارش جهانی خبر_مهدی رمضانی مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه ورزش کردن یکی از اصلی ترین راه های تضمین سلامت افراد جامعه است گفت: کارکنان و کارمندان شرکت ها و سازمان ها به علت کم تحرکی و پشت میز نشینی باید به اهمیت ورزش توجه داشته باشند. در وزارت ارتباطات با توجه به اهتمام ویژه «وزیر» به ورزش و تاکید بر سلامت کارکنان و کارمندان، این موضوع با جدیت بیشتر و به صورت حرفه ای دنبال می شود.

وی با بیان اینکه موسسه فرهنگی ورزشی پیام به عنوان یک موسسه تخصصی و حرفه ای به فرهنگ سازی ورزش می پردازد، تصریح کرد: وقتی زیرساخت ها و امکانات مناسب برای ورزش کردن در دسترس باشد پرداختن به آن از نیازهای اساسی جسم و روح برای سلامت محسوب می شود.

مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: نگاه ما به ورزش، قهرمانی یا رسیدن به جایگاه خاصی نیست، ورزش برای ما به عنوان یک ابزار برای تضمین سلامتی روح و جسم افراد است. ما برای رشد و پیشرفت کارکنان در زمینه های مختلف و امور ورزشی، کوتاهی نکرده ایم و سعی داریم تا به آنها برای رسیدن به اهداف عالیه کمک کنیم.

رمضانی افزود: من معتقد هستم که افراد تا ورزش را به صورت تفریحی شروع نکنند نمی توانند برای حرفه ای شدن گام بردارند، در واقع ورزش کردن به صورت تفریحی انگیزه ای برای حرفه ای شدن ایجاد می کند.

مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره برنامه شناسایی و استفاده از قهرمانان ملی در شرکت ها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات بیان کرد: درکمیته ورزشی وزارت ارتباطات تصمیم گرفته شد تا از قهرمانان ورزشی که در هریک از  سازمان ها ی تابعه حاضر هستند به عنوان کارشناس تخصصی در امور ورزشی استفاده شود .

وی درباره مباحث رفاهی خاطرنشان کرد: با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و مشکلاتی که وجود دارد وزارت ارتباطات مانند سازمانها و نهاد های دیگر تلاش خود را برای حمایت از سبد کالای کارمندان کرده است، البته نقطه ضعف هایی وجود دارد، رفاهیات در سطح عالی نیست اما سعی شده است رضایت همکاران در این بخش بدست آورده شود.

مسئول امور ورزشی و رفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: برای مثال علاوه بر رفاهیات نقدی و غیر نقدی که پرداخت می شود، به منظور ایجاد انگیزه شور و نشاط و ایجاد محیط مفرح برای خانواده های کارمندان و کارکنان، وزارت ارتباطات اقدام به برگزاری تورها و گلگشت های تفریحی کرده است که در سال آتی نیز این گلگشت ها با برنامه ریزی دقیق تر و بهتر ادامه پیدا می کند.

رمضانی درباره فعالیت های موسسه پیام بیان کرد: وجود یک موسسه ورزشی مانند پیام در مجاورت وزارت ارتباطات امتیاز ویژه برای همه کارمندان و کارکنان است. فعالیت ها و سیاستگذاری های مختلف این موسسه نگاه بسیاری از مدیران و پرسنل سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات را به مقوله ورزش و اهمیت آن در زندگی و سلامت روانی و جسمی تغییر داده است.

وی درباره مرکز استعداد یابی و استعداد پروری در موسسه پیام تصریح کرد: این مرکز نیز با توجه به نیروهای متخصص و جوان و بنیان علمی که دارد می تواند با انجام استعداد سنجی به افراد برای دستیابی به اهداف کمک کند تا آنها وقت و هزینه خود را در رشته ورزشی سرمایه گذاری کنند.

مسئول ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مسئولان ورزش بر تصمیم‌گیری های موسسه پیام خاطرنشان کرد: موسسه پیام یکی از اعضای خانواده بزرگ ارتباطات است و تاکنون تصمیم گیری و سیاست گذاری در حوزه ورزش با مشارکت سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت را انجام داده است و رابطه دوسویه بین مسئولان ورزش این شرکت ها و موسسه پیام وجود داشته به طوری که بیشتر مجموعه های تفریحی ورزشی طرف قرارداد با موسسه پیام از پیشنهادات ارائه شده از طرف سازمان ها و شرکت ها بوده است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۴۱۵۲
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶     ساعت: ۱۵ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۲ ارديبهشت
  • ١٦ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 22 2019