صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اعلام روش‌های غیر حضوری پرداخت زکات فطریه توسط کمیته امداد

رئیس کمیته امداد با اعلام روش‌های دریافت زکات فطریه توسط این نهاد، گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، مراکز نیکوکاری و روش‌های غیر حضوری برای دریافت زکات فطریه مردم عزیز ایران اسلامی پیش‌بینی شده است.

به گزارش جهانی خبر از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز ایران افزود: با وجود محدودیت‌های پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، کمیته امداد همچون سال‌های گذشته تدابیر لازم را برای جمع‌آوری زکات فطریه شهروندان انجام داده که تمرکز این نهاد استفاده از روش‌های غیر حضوری پرداخت فطریه است.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه‌های کمیته امداد در شهرهایی که از نظر شیوع کرونا در وضعیت سفید اعلام شده و نماز عید برگزار خواهد شد، همچون سنوات گذشته با رعایت تمام ضوابط بهداشتی برقرار بوده و مردم مومن و خیر ایران می‌توانند با مراجعه به این پایگاه‌ها و همچنین مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد نسبت به پرداخت زکات فطریه اقدام کنند.

رئیس کمیته امداد گفت: در تهران و استان‌هایی که نماز عید فطر برقرار نیست، شهروندان می‌توانند برای ارائه زکات فطریه خود به دفاتر کمیته امداد، چهار هزار مراکز نیکوکاری در سراسر کشور و خیریه‌ها مراجعه کنند.

بختیاری با اعلام روش‌های غیر حضوری پرداخت زکات فطریه، تاکید کرد: شماره‌گیری از طریق کد دستوری #۵*۸۸۷۷* به منظور دریافت وجوهات زکات فطریه پیش‌بینی شده و مردم عزیز می‌توانند از طریق تلفن گویای  نیز۰۹۶۸۸۷ نسبت به پرداخت فطریه اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه سایت کمیته امداد به آدرس EMDAD.IR آماده دریافت زکات فطریه مردم است، شماره کارت‌های کمیته امداد برای پرداخت زکات فطریه از سوی مردم را به شرح زیر اعلام کرد:

شماره کارت ۹۸۳۳-۵۰۰۵-۹۹۷۹-۶۰۳۷   (ویژه فطریه عام)

شماره کارت  ۸۱۱۵-۵۰۰۶-۹۹۷۹-۶۰۳۷   (ویژه زکات فطریه سادات)

شماره کارت ۶۴۰۷-۵۰۰۷-۹۹۷۹-۶۰۳۷   (ویژه کفاره غیر عمد)

شماره کارت ۴۶۶۶-۵۰۰۸-۹۹۷۹-۶۰۳۷   (ویژه کفاره عمد)

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: این نهاد بانک اطلاعاتی نیازمندان در سراسر کشور را شناسایی کرده و وجوهات دریافتی، در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار این خانواده‌ها قرار خواهد گرفت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۸۸۹۸
تاریخ: ۱۳۹۹/۳/۳     ساعت: ۲۰ : ۲۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
  • ٢٣ ذو القعده ١٤٤١
  • Jul 14 2020