صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

همایش فعالان صنعت حمل‌ونقل به میزبانی ایرانسل برگزار شد

همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل و با محوریت معرفی «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» و ارائه راهکارهای یکپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی ایرانسل، این همایش صبح امروز ۱۷ تیرماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مدیران ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مدیران ایرانسل با هدف ارائه «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» که توسط ایرانسل ارائه شده است برگزار شد تا دست‌اندرکاران صنایع مرتبط فرصت بهتری برای آشنایی با راه‌کارهای ارائه شده پیدا کنند.

سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، راهکاری پکپارچه برای نظارت و بهینه‌سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل است که با اندازه‌گیری و گردآوری داده‌ها، اطلاعات مفیدی را برای تصمیم‌گیری در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، کاهش هزینه سوخت خودروهاست. این سامانه با اطلاع از زمان سوخت‌گیری و ردیابی خودروها، انتخاب بهترین مسیر ممکن و دریافت هشدار هنگام خرابیِ قطعات خودرو، مدیریت ناوگان را هوشمند و در نهایت هدفمندتر خواهد بود.

پیش از این نیز ایرانسل در دو شهر بندر انزلی و اهواز با حضور رئیس جمهور و استاندار اهواز در راستای هوشمندسازی این دو شهر بخش‌هایی از سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خود را ارائه کرده بود تا در صنایع مختلف قابل بهره برداری و استفاده باشد.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۹۷۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۴/۱۷     ساعت: ۱۶ : ۳۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • ٢٠ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 23 2019