صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تابع شورای عالی اصلاح‌طلبان هستم/ به رای مردم احترام می‌گذاریم

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه هر سبد انتخاباتی را مردم تعیین می‌کنند، گفت: مردم هم حق انتقاد و هم حق انتخاب دارند و ما تسلیم رای مردم هستیم.

حجت‌الاسلام احمد مازنی  در پاسخ به این سوال که آیا در قالب سامانه رای سنجی اصلاح طلبان (سرا) وارد انتخابات می‌شوید؟،گفت: من در قالب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به انتخابات ورود پیدا می کنم و این شورا به هر جمع بندی ای برسد در همان چارچوب عمل می کنم.

وی افزود: نمی دانم بالاخره طرح سرا اجرا خواهد شد یا طرح دیگری جایگزین آن می شود، به هر حال در وقت خودش می توان قضاوت کرد.

عضو فراکسیون امید درباره اینکه آیا عملکرد مجلس مجلس دهم و فراکسیون امید تاثیری بر سبد رای اصلاحات گذاشته است؟،اظهار داشت: هر سبد انتخاباتی را مردم تعیین می کنند. مردم هم حق انتقاد و هم حق انتخاب دارند و ما تسلیم رای مردم هستیم.

مازنی اضافه کرد: مردم به نظر می رسد هم به اصول نظام اسلامی و انقلاب معتقد هستند و هم اعتقاد دارند اگر نظام و انقلاب اشکالاتی داشته باشد باید اصلاح شود از این رو انتخاب هایشان همیشه درست بوده است.

وی گفت: بر خلاف برخی که همه مشکلات را ناشی از انتخاب مردم می دانند عقیده دارم مشکلات ناشی از کسانی است که به انتخاب مردم احترام نمی گذارند و اجازه نمی دهند منتخبان مردم به وظیفه خود عمل کنند. انتخاب مردم هر چه باشد برای ما محترم است و از نظر ما این عین اصلاح طلبی است.

 

منبع: مهر

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۰۸۷۹
تاریخ: ۱۳۹۸/۹/۱۸     ساعت: ۱۰ : ۲۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
  • ٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Jan 29 2020