صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نشست هم اندیشی فعالان حوزه زنان بت زهرا شیخی

جلسه هم اندیشی رءیس ستاد انتخابات امیرحسین قاضی زاده هاشمی با حضور بانوان فعال اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش جهانی خبر _ مسیول ستاد بانوان حامیان رییسی گفت:شعار حامیان رییسی این است که هر اتفاقی زمان خاص خود را دارد.زمان انتخاب اصلح ترین فرد رسیده است.

فریبا مرادزاده مسیول ستاد بانوان حامیان  رییسی در استان تهران گفت:چون آقای رییسی را همسنگر سردار سلیمانی می دیدم تصمصم گرفتم برایشان فعالیت کنم او الگویی برای همه است.

وی افزود: در دوره های قبل هم از آقای رییسی حمایت کردم چون میدیدم با وجود ارزش های اخلاقی بالایی که داشتند چگونه در مقابل تهمتها ایستادگی و اخلاق اسلامی را رعایت می کرد.

مسیول ستاد بانوان حامی رییسی در ادامه گفت:وقتی آقای رییسی را می بینم یاد شهید همت می افتم که می گفت(هر گاه راه را گم کردید ببینید دشمن کدام سمت را هدف قرار می دهد همان سمت خودی است).

مرادزاده با بیان اینکه شرکت در انتخابات پتانسیل روحی و روانی می خواهد خاطر نشان کرد :کسی که از لحاظ روحی و روانی سالم و سلامت است باید در انتخابات شرکت کند و این پتانسیل در آقای رییسی بسیار مشهود  است.

وی با اشاره به ستاد حامیان رییسی در سراسر کشور توضیح داد:از ستادهای کاندیدهای دیگر در سراسر کشور با ما تماس گرفتن که حمایت شان کنیم اما انتخاب ما آقای رییسی بود.در حال حاضر در کل ایران حدود صد و خورده ای ستاد با سازماندهی عالی برای حمایت از رییسی فعالیت می کنند.

لازم به ذکر است که فریبا مرادزاده مسیول ستاد بانوان حامیان رییسی تا کنون کتاب و مقالات متعددی را منتشر کرده است از جمله کتابهای او می توان به جوانه ی رویای یک زن_کوچینگ درمانگری_در مان افسردگی و اضطراب _کوه  بانو اشاره کرد و کتاب شاه کلاه نمدی هم برای چاپ آماده دارد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۶۰۳۵۹
تاریخ: ۱۴۰۰/۳/۱۷     ساعت: ۱۲ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021