صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
برگزاری همایش معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور؛

رویکرد وزارت کشور مبتنی بر ثبات مدیریتی در استانداری ها است

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه نیازمند همدلی و تشریک مساعی برای عبور از چالش های کنونی کشور هستیم؛ اظهار داشت: شناسایی کانون های بحران در کشور و حل به موقع و سریع آن باید در اولویت برنامه ها و اهداف استانداری های سراسر کشور باشد.

به گزارش جهانی خبر از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، همایش معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور امروز با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور در محل وزارت کشور به صورت ویدیوکنفرانسی با محوریت موضوعاتی هم چون تهمیدات برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ و مدیریت وضعیت و شرایط سیاسی کشور برگزار شد.
جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه امروز نیازمند انسجام درونی و همیاری حداکثری در کشور هستیم, گفت: برای عبور از چالش های کنونی کشور راهی جز فعال سازی ظرفیت های داخلی و اتخاذ رویکردهای پیشگیرانه برای کنترل شرایط و اتفاقات نداریم.
عرف تصریح کرد: معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور باید متوجه شرایط خطیر کشور باشند و با رصد درست تحولات کشور و شرایط استانی خود بتوانند برنامه ریزی دقیق تر و منظم تری برای موضوعات مختلف استانی داشته باشند.
عرف تاکید کرد: امروز با توجه به موقعیت سیاسی کشور باید احساس مسئولیت افزون تری نسبت به قبل داشته باشیم و بدانیم که ما به عنوان مدیران سیاسی کشور چه فعالیت ها و اقداماتی می توانیم در جهت ثبات و امنیت و آرامش بیشتر کشورمان انجام دهیم.
عرف در بخش دیگری از صحبت های خود به تاکیدات مداوم رئیس جمهور و وزیر کشور بر ثبات مدیریتی در استانداری ها اشاره کرد و گفت: رویکرد کلی بر این است که ثبات مدیریتی داشته باشیم.
موضوع انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از دیگر مسائل مورد اشاره در جلسه امروز بود و در این خصوص معاون وزیر کشور گفت: باید مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری چهار انتخابات سال ۱۴۰۰ از جمله انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم و تلاش کنیم با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شان جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.
معاون سیاسی وزیر کشور در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: باید با همدلی و هماهنگی در برنامه ها و سیاستگذاری ها بتوانیم مدیریت درست و منطقی در شرایط کنونی کشور داشته باشیم و اجازه ندهیم که فرصت طلبان بتوانند آرامش و همدلی ملت ما را برهم بزنند.
گفتنی است چهارمین نشست ماهانه ویدیوکنفرانسی معاون سیاسی وزارت کشور با معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور, با حضور ملانوری مدیر کل سیاسی وزارت کشور و احمدی مدیرکل تقسیمات کشوری برگزار شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۲۲۷
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۴۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
  • ٥ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 22 2020