صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرکل منابع انسانی وزارت کشور اعلام کرد؛

آزمون استخدامی وزارت کشور ۹ آبان برگزار می شود

روشن ضمیر با تاکید بر اهمیت آگاهی داوطلبان و علاقه مندی آنها به اشتغال و استخدام در وزارت کشور؛ گفت: یکی از مواد این آزمون استخدامی ، آشنایی با اهداف و ماموریت‌های وزارت کشور است که منابع آن از طریق سایت رسمی وزارت کشور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

به گزارش جهانی خبر از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ روشن ضمیر مدیرکل توسعه منابع انسانی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی مجموعه وزارت کشور در ۹ آبان ماه سال جاری، اظهار کرد: یکی از مواد آزمون استخدامی ، آشنایی داوطلبان با اهداف و ماموریت‌های وزارت کشور است که منابع آن در پرتال رسمی وزارت کشور به آدرس WWW.MOI.IR ( بخش اهداف و وظایف در ستون اطلاعات پرتال ) در دسترس داوطلبان قرار دارد.

 

روشن ضمیر افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی وزارت کشور، به شرح وظایف و ماموریتها و اهداف وزارت کشور دسترسی پیدا کنند و برای شرکت در آزمون، آنها را مطالعه نمایند. بدیهی است منابع مذکور در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور نیز قرار گرفته است.

روشن ضمیر همچنین با بیان اینکه آگاهی، انگیزه و علاقه مندی داوطلبین استخدام در مجموعه وزارت کشور یکی از معیارهای مهم برای انتخاب استخدامی محسوب می شود، گفت: انتظار می‌رود دواطلبان ضمن مطالعه دقیق منابع مذکور، تسلط کافی به وظایف و ماموریتها و اهداف وزارت کشور داشته باشند که بتوانند علاوه بر پاسخگویی صحیح به سوالات مطروحه، امکان موفقیت در مراحل مصاحبه را نیز داشته باشند.

مدیرکل توسعه منابع انسانی با تاکید بر اهمیت آگاهی داوطلبان و علاقه مندی آنها به اشتغال و استخدام در وزارت کشور، خاطرنشان کرد: آشنایی با وظایف سازمانی که در آن استخدام خواهند شد از ارکان اولیه یک سرمایه انسانی دانشی و بهره ور است.

مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، می توانند برای دسترسی مستقیم به متن اهداف، وظایف و ماموریت‌های وزارت کشور، از لینک زیر استفاده کنند؛

لینک دسترسی آسان به اهداف، شرح وظایف و ماموریتهای وزارت کشور
_شرح_وظایف_واحدهای_سازمانی-(۱)(۱)

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۱۴۱
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۲۲     ساعت: ۱۰ : ۳۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
  • ٥ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 22 2020