صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نظر مثبت فراکسیون ولایی مجلس نسبت به دکتر نمکی برای تصدی وزارت بهداشت

سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: صبح امروز نشست فراکسیون ولایی مجلس و وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت بهداشت برگزار شد و اعضای این فراکسیون، پیشنهادات خود را در ۱۵ محور، مطرح کردند.

به گزارش جهانی خبر_دکتر سید حسین نقوی حسینی در گفتگو باوبدا با اعلام این مطلب، اظهار داشت: از محورهایی که اعضای فراکسیون ولایی در نشست با دکتر نمکی مطرح کردند می توان به نحوه ادامه طرح تحول سلامت، اقتصاد سلامت، توزیع عادلانه امکانات به ویژه تخت بیمارستانی، پزشک و پرستار، توجه به مناطق محروم، توزیع عادلانه آموزش پزشکی و تربیت نیروهای متخصص، نحوه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی اشاره کرد.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از مطرح شدن دیدگاه ها و محورهای مورد نظر نمایندگان فراکسیون ولایی، دکتر نمکی تاکید کرد که برای همه این موضوعات و مسائل، برنامه های ویژه دارند. دکتر نمکی ایثارگری کرده که مسئولیت وزارت بهداشت را پذیرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این نشست و بدون حضور دکتر نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت، برنامه های وی را به رای گذاشتند و جمع بندی اعضای فراکسیون این بود که با توجه به وضعیت موجود بهداشتی و درمانی در کشور، دکتر نمکی ایثارگری کرده که این مسئولیت را پذیرفته است.

دکتر نقوی حسینی با بیان اینکه دکتر نمکی دو ویژگی شخصیتی مهم دارد، گفت: دکتر نمکی با حوزه اقتصاد، بودجه و تنظیم اعتبارات کشور کاملا آشنا است و در حوزه بهداشت و درمان، تجربه حداقل 35 ساله دارد و جمع بندی فراکسیون ولایی این بود که به دکتر نمکی رای مثبت خواهد داد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۴۵۴
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴     ساعت: ۱۳ : ۵۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
  • ١٨ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 24 2019