صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

انجمن رسبان به سوی توانمند سازی بانوان گام برمیدارد

نخستین دوره از کلاسهای فن بیان وسخنوری از دیدگاه روانشناسی به همت موسسه فرهنگی هنری هفت رنگ آراد جناب دکتر کامران حاتمی و ریاست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد ۴ جناب دکتر محسن عبدالهی، دکترشهره ماهی صفت رئیس انجمن رسبان، نماینده استان تهران مریم حضرتی و نسیم نجفی استاد فن بیان و سخنوری وجمعی از بانوان رسانه ای انجمن رسبان استان تهران برگزار شد.

به گزارش جهانی خبر، در ابتدای این همایش آموزشی که اجرای آن را سپیده مهران مدیر آموزشی موسسه برعهده داشت؛ رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد 4 گفت: در تاریخ هیچ وقت نقش زنان کم نبوده، اگر پادشاهی موفق بوده چون مشاور موفقی داشته است. اهمیت و ویژگی رسانه از آن جهت است که اگر رسانه نباشد مردم در قهقرای خود زندگی می کنند.

وی افزود: اصحاب رسانه لیدر هستند چون مردم را به مسیر درست یا غلط هدایت می کنند. اگر می‌خواهید خانم های توسعه یافته ای در کشور داشته باشیم باید به آنها آگاهی دهیم.
دکتر عبدلهی در ادامه عنوان کرد: ما الان به درجه ای رسیدیم که باید کار فکری انجام دهیم، امروزه تغییرات در زمینه فرهنگ.،اقتصاد، مالی وهنر فقط از طریق اصحاب رسانه امکان پذیر است، افتخار می کنیم که میزبان انجمن رسبان شدیم کسانی که در جامعه تغییر ایجاد می کنند.

نسیم نجفی استاد فن بیان در ادامه به روی صحنه آمد و در مورد شعار انجمن رسبان که ما می توانیم صحبت کرد واینکه بانوان می توانند همانند آقایان در کنار هم کار کنند.

لازم به ذکر است که این کلاس تا ساعت 16 ادامه داشت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۹۲۳۸
تاریخ: ۱۴۰۰/۳/۷     ساعت: ۰ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021