صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
نقاشی گلایه کرد:

افزایش مانع ها برای تولیدات داخلی صنایع غذایی

محسن نقاشی فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در یادداشتی اختصاصی برای سایت خبری جهانی خبر از عدم پشتیبانی و افزایش مانع ‌ها برای تولیدات صنایع غذایی گلایه کرد.

به گزارش جهانی خبر نقاشی نوشت:
در 12 سال گذشته اقتصاد مقاومتی و در شش سال گذشته مقام معظم رهبری هرسال از تولید حمایت کردند که چه بسا اگر این حمایت‌ها نبود تاکنون جناح ضد تولید که منافعشان در نابودی تولید است اثری از تولید باقی نمی‌گذاشتند.
هر مدت هجمه‌های حساب شده برعلیه صنایع غذایی راه انداخته می‌شود  و  هرروز عدم پشتیبانی و مانع‌ ‌ها افزونتر می شد.
وظیفه تولیدکنندگان و تشکلهای صنایع غذایی است که در سال تولید ،پشتیبانی، مانع‌زدایی‌ها با انسجام بصورت قانونی مطالبه‌گری نمایند و مطمئنا راه خروج از مشکلات حمایت از شعار سال است و شدیدا از هجمه هایی که برعلیه صنایع غذایی افزون می شود جلوگیری نمایند.
جناح ضد تولید به هر بهانه هر روز فشار بر تولید را بیشتر می کنند و به بهترین برندهای کشور هجمه وارد می‌نمایند و به کارآفرینانی که عمر خودرا صادقانه در توسعه صنایع غذایی کشور گذرانده اند حمله می‌کنند و هنوز یک ماه از اعلام سال تولید نگذشته که بساط جدیدی را ایجاد نموده اند و.......

فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران عمل وقیحانه و حساب شده ای که ظرف مدت کوتاهی در سال تولید، پشتیبانی،مانع‌زدایی‌ها در شبکه‌های اجتماعی بشکل مرموزانه‌ای به یکی از بهترین برندهای کشور که فرماندهی این جبهه رزم را یکی از پرافتخارترین فرزندان کشور بعهده دارد و برای 25000 نفر از زحمتکشان این کشور را با خون دل سفره   فراهم نموده است.

هدف  جریان ضد تولید و ضد میهن خدشه دار نمودن این برند مقدس و ملی و شاید دیگر برندها باشد.
لذا بدینوسیله فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران بصورت جد از کلیه مقامات و معاونین حقوقی دفاتر ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، معاون محترم امور اقتصادی دادستان کل، ارگانهای امنیتی، معاونین حقوقی وزارت صمت، جهاد کشاورزی، معاون اقتصادی وزارت کشور تقاضا دارد، در مقابل این جریان ضد میهنی اقدامات قاطعانه انجام داده که در سال تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها توطئه جریان ضد تولید بمنظور ناامیدی تولید کنندگان از نطفه خفه گردد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۷۸۱۳
تاریخ: ۱۴۰۰/۱/۲۳     ساعت: ۲۲ : ۱۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021