صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

دیدار نوجوان ترین جهادگر با مدیرعامل بانک رفاه در پی رفع مشکلات محرومان

مهرشاد سهیلی نوجوانترین جهادگر کشور با اسماعیل للـه گانی مدیرعامل بانک رفاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش جهانی خبر، فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) بسیج سازندگی استان تهران در ابتدای این دیدار به فعالیت های جهادگرانه این قرارگاه در بحث محرومیت زدایی و کمک به اقشار نیازمند جامعه اشاره کرد.
وی با بیان اینکه رسالت اصلی این قرارگاه اقدامات فرهنگی و جهادی است افزود: گروه حضرت مهدی «عج» متعلق به آحاد نوجوانان و جوانان است و می طلبد مجموعه شما حمایت های بیشتری در راس اجرای برنامه‌های فرهنگی داشته باشید.
سهیلی ادامه داد: مقام معظم رهبری «مدظله العالی» همواره بر رشد جوانان و حمایت از محرومان تاکید دارند و امیدواریم این مطالب مورد توجه ویژه شما باشد
مدیرعامل بانک رفاه در ادامه با گزارش کامل از فعالیت های جهادگرانه ای که در این خصوص توسط مجموعه خود انجام شده است، گفت: از جوانانی که دغدغه فقر و معیشت مردم کشور خود را دارند و به مردم مناطق محروم جنوب کشورمان که بسیار در مضیقه هستند و حتی در کوچکترین مسائل معیشتی خود درمانده هستند می پردازند حمایت می کنیم.
وی  با بیان اینکه با مجموعه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی «عج» کشور همکاری خواهیم کرد، افزود: در بحث نوسازی مدارس و کمک به ساخت مدرسه، تسهیلاتی برای اشتغال روستاییان و دامداران و همچنین به برگزاری مسابقات فرهنگی در این خصوص از سوی بانک رفاه حمایت خواهد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۷۸۰۱
تاریخ: ۱۴۰۰/۱/۲۳     ساعت: ۲۰ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


تصاویر مرتبط
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021