صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در دیدار دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران با معاون اقتصادی وزارت کشور مطرح شد؛

اجرایی شدن ۲۴ راهکار برای تولید

شهره ماهی صفت: دیدار محسن نقاشی دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران با دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید راهکارهایی برای تولید مطرح شد.

محسن نقاشی در گفتگو با جهانی خبر اظهار کرد: این دیدار درپی شعار سال 1400 تولید، پشتیبانی، مانع زدایی‌ها بود و از آنجا که دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام وزیر صنایع در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید میباشد و به مشکلات تولید  اشراف دارد و به منظور اجرایی شدن شعار سال، فدراسیون صنایع غذایی اعلام آمادگی کامل خودرا برای اجرایی شدن 24 راهکار مطرح شده توسط فدراسیون که لازم و منطقی میباشد اعلام کرد.

وی با بیان اینکه صنایع غذایی در سال 99 با تمام وجود مشکلات کرونا و تحریمها که در راس تمام صنایع کشور بوده است از قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خواستار قانونی شدن حمایت‌ از تولید هستیم، گفت: اگر ستاد تسهیل طرحی را مصوب کند که مسئولین ذیربط تولید صنایع غذایی، هر ماه با فدراسیون صنایع غذایی که تشکل تولیدی میباشد جلسه ای در جهت اوضاع مانع زدایی ها داشته باشند.

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران بیان کرد: همچنین قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال 1400 ترتیبی اتخاذ کند  که مدیران ارشد و میانه دولت برابر قانون محیط کسب و کار نظرات  تشکلها را در نظر بگیرند.

در این دیدار نیز دین پرست با ابراز امیدواری درسال جدید در جهت تسهیل فعالیت های تولیدکنندگان صنایع غذایی گفت: تولید کنندگان صنایع غذایی از سوی فدراسیون و حتی خودشان مشکلات را مطرح کنند تا در ستاد تسهیل مساعدت کنیم ضمن اینکه جلسات و بازدید از واحدهای تولیدی و مشکلات واحدها را فدراسیون هماهنگ کند.
 
معاون اقتصادی وزارت کشور افزود: حتما فدراسیون صنایع غذایی را در کارگروه های تخصصی ورود خواهیم داد که بطور تخصصی مشکلات صنایع غذایی را مطرح کنند.

در پایان دین پرست گفت: هفته آینده فدراسیون با توجه به رعایت پروتکل کرونا تعدادی از تولید کنندگان را از هر صنف مختلف صنایع غذایی در سالن وزارت کشور جهت عنوان مشکلات دعوت کند.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۵۳۶۵
تاریخ: ۱۴۰۰/۱/۱۰     ساعت: ۱۳ : ۲۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021