صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیر کارخانه تولیدی ماسک حیات:

حیات تنها تولید کننده ماسک سه لایه

حیات تنها تولید کننده ماسک سه لایه پزشکی و کاملا استاندارد است. استاندارد هایی که ما داریم هیچ کدام از شرکت های تولید کننده ندارند.

محسن اسماعیلی مدیر کارخانه تولیدی ماسک حیات در خصوص فعالیت‌های این شرکت گفت: در روز یک میلیون تولید ماسک داریم که این ظرفیت را تا سه میلیون هم می توانیم افزایش دهیم، البته  این افتتاح فاز اول بود، در فاز دو هم  روزانه یک هزار، یک میلیون تا سه میلیون تولید روزانه داریم به طور کل روزی  یک تا سه میلیون خط تولید ما افزایش پیدا کرده است.

 وی افزود: تنها تولید کننده ماسک سه لایه پزشکی و کاملا استاندارد هستیم. بیشترین استانداردها را ما داریم. از ایزو ها گرفته تا کاملترینشان. فاز دوم شرکت  افتتاح شد که یک تا سه میلیون در روز تولیدات داریم . با این حجم تولید  بزرگترین تولید کننده ماسک در خاورمیانه هستیم.

مدیر کارخانه تولیدی ماسک حیات در ادامه خاطرنشان کرد: اصلا نداریم شرکتی که روزی سه میلیون ماسک استاندارد تولید کند.

وی درباره تولید ماسک سه لایه برای کودکان توضیح داد: در حال حاضر تولید ماسک سه لایه پزشکی کودک در شرکت ما در مرحله فاز 2 انجام می شود.  دلیل اصلی آن هم  کرونای انگلیسی بود که بیشتر با کودکان کار داشت، نکته جالب اینکه از خوزستان تقاضا زیاد داشتیم بعد از آن منطقه فارس بود، به همه داروخانه ها و درمانگاه های این استان ماسک توزیع می کنیم .

محسن اسماعیلی در پاسخ به این سوال که آمار تولید ماسک در فاز اول چقدر بوده گفت: کمتر از یک میلیون بوده، این تعداد روزانه است، قبلا دویست هزار تا تولید داشتیم و این روند را ادامه دادیم تا آنکه  به 500 هزارتا رسیدیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۵۱۱۱
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۶     ساعت: ۱۳ : ۱۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
  • ١١ ذو القعده ١٤٤٢
  • Jun 21 2021