صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
دبیر پویش ملی مهر ماندگار:

اشتغالزایی برای مردم نیازمند در استانهای محروم

دبیر پویش ملی مهر ماندگار به تشریح نتایج و دستاوردهای نخستین پویش ملی مهر ماندگار با حضور اصحاب رسانه در موسسه هنر فردا پرداخت.

به گزارش جهانی خبر، سمیه سیمین قد- مهرشاد سهیلی دبیر پویش ملی مهر ماندگار در نشست خبری که ظهر امروز در موسسه هنر فردا با حضور اصحاب رسانه برگزار شد؛ گفت: مقام معظم رهبری همواره بر حضور بسیجیان و جوانان بر صحنه تاکید دارند و یکی از دغدغه های مهم ایشان توجه به جوانان است.
وی افزود: پویش مهر ماندگار با لبیک به فرمان رهبری از 17 آذرماه آغاز شده و تاکنون اقدامات خوبی در دست اجراست. فراهم کردن بیش از 50 هزار جهزیه، توزیع یک میلیون بسته غذایی، تجهیز و ساخت 20 مدرسه و همچنین وام ازدواج به جوانان از جمله اقداماتی است که در پویش مهر ماندگار انجام خواهد شد.

سهیلی با بیان اینکه در تدارک فراهم کردن بسته های غذایی هستیم تا از طریق قرارگاه حضرت مهدی(عج) به دست نیازمندان برسانیم گفت: چندین خط تولید در استانهای کرمانشاه، سیستان و بلوچستان ، کردستان، خوزستان و حاشیه های تهران راه اندازی خواهد شد تا در جهت اشتغالزایی کمک شود.

دبیر پویش مهر ماندگار اضافه کرد: تاکنون از آغاز این پویش با پیام آیت الله جوادی آملی انجام شد و طبق برنامه ریزی در ستاد، بسیج محلات و گروه های سازندگی و حوزه علمی پای کار هستند .

سهیلی گفت: عزیزان هموطن در صورت کمک های غیر نقدی می توانند از طریق پویش مهر ماندگار به  پایگاه های بسیج هر استان مراجعه کرده و تا 12 اسفند ماه این پویش ادامه دارد.

وی افزود:  یک میلیارد و 650 میلیون تومان حداقل بودجه ای که برای خط تولید در نظر گرفته شده است ضمن اینکه بیش از یک هزار و 236 وام ازدواج از سوی صندوق کارآفرینی، بانکهای سپه، کشاورزی برای روستائیان که دچار مشکل هستند در نظر گرفته شده است. سقف هر جهزیه بین 20 تا 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
ارزش هر بسته غذایی هم بین 200 تا 300 هزار تومان است.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۲۸۱۰
تاریخ: ۱۳۹۹/۹/۲۳     ساعت: ۱۷ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
  • ٩ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Jan 23 2021