صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

معاونان سامانه نجم منصوب شدند

کیانا فرهی به عنوان معاون نخبگانی و مریم حضرتی به عنوان معاون رسانه ای سامانه نجم منصوب شدند.

 
به گزارش جهانی خبر، با نظر خانم ریحانه دیهیم جو، مدیر کانون گام دوم سامانه نجم، خانم کیانا فرهی به عنوان معاون نخبگانی و خانم مریم حضرتی به عنوان معاون رسانه ای سامانه نجم منصوب گردیدند.

خانم ریحانه دیهیم جو گفت: بنابر استنتاجات و استدلالات سمپوزیوم بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی، این کانون، منشا و کریدور تسهیلات و امکانات تحقق بیانیه گام دوم است که از جمله دستاوردهای آن، "فستیوال دوسالانه گام دوم انقلاب اسلامی" است.

ریاست ستاد گرامیداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه افزود: این ستاد، در همه ۱۹۳ کشور جهان به صورت موازی فعالیت می کند و امسال نقطه عطف آن، جمهوری اسلامی ایران واقع گردیده تا از قرن جدید شمسی، نماد علم در خدمت صلح و توسعه باشد.

دبیرکل کنوانسیون سینگولاریتی لوژی تصریح کرد: کنوانسیون سینگولاریتی از توافق دانشگاه سینگولاریتی، سینگولاریتی نت و بنیاد سینگولاریتی تکوین یافته است که دارای کمیسیون های متعدد است که یکی از آن ها دارای دپارتمان های رباتیک، هوش مصنوعی، بلاک چین، فناوری های همگرا، پرینترهای سه بعدی، کریپتوکارنسی، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی است.

مشاور سازمان ملل متحد تاکید کرد: با سختگیری شایانی، اندیشه ورزان و نظریه پردازان بین المللی را برای همکاری با سامانه نجم مرکز مطالعات و بررسی های راهبری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام به کار می گیریم تا از سینرژی سازمان ملل متحد برای تقویت همه جانبه جبهه مقاومت استفاده کنیم.

معاون فرهنگی ruscul.com ادامه داد: به عنوان سفیر دوستی اقوام و ادیان، رسالت خود را تبیین حقایق با استفاده از هنر می دانم تا در فناوری به منصه ظهور رسد و موجب از بین رفتن شکاف عقاید و سلایق شود. 

این متخصص فناوری های همگرا اشاره نمود: از طریق پلی کلینیک نروتکس، با نورالینک به ریاست ایلان ماسک، کنسرسیومی برای نیل به کنترل بدن و اشیا و موجودات از طریق مغز ایجاد نمودیم که با استفاده از BCI، بشر قابلیت کنترل جهان پیرامون و پایش و پالایش خود را از طریق فرمان مغزی داشته باشد.

این استاد دانشگاه در خاتمه بیان داشت: خوشبختانه در بحث مبارزه با مواد مخدر در جهان طلایه داریم و امیدواریم در قرن جدید، آرامش ذهنی و جسمی را از طریق آرت تراپی و تکنولوژی تراپی برای مردم به ارمغان بیاوریم و سطح دانش و بینش مردم را نسبت به مخدرهای نوین که در قالب سرگرمی ارایه می شوند ارتقا دهیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۲۶۳۸
تاریخ: ۱۳۹۹/۶/۲۷     ساعت: ۱۳ : ۱۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
  • ٥ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 22 2020