صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
معاون اداری مالی کمیته امداد:

پویش ایران همدل ۲ با کمک ارگانها و سازمان ها

معاون اداری مالی کمیته امداد، از طرح پویش ایران همدل ۲ در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش جهانی خبر، مجید باجلان در نشست خبری اصحاب رسانه در محل کمیته امداد به گزارش عمکرد کمیته امداد در طرح پویش ایران همدل و همینطور مراسم شور عاطفه ها پرداخت.
وی افزود: کمیته امداد حضرت امام با بیانات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان سال جاری درخصوص کمک های مومنانه اقدام به طرح همدلی و سفره اطعام مهدوی کرد که چیزی حدود 800 آشپزخانه ایجاد و با رعایت پروتکل های بهداشتی اطعام غذای گرم را بین مددجویان تحت پوشش توزیع کردند ضمن اینکه در مناطق مرزی و روستایی که امکان دسترسی غذای گرم نبود بسته های جیره خشک توزیع شد.
وی اضافه کرد: که از این مرحله 12 میلیون غذای گرم طبخ و۳۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد که به طور کل در مجموع 540 میلیاردتومان از کمک های مردمی در این طرح جمع و هزینه شد.

معاون اداری مالی کمیته امداد گفت: در دومین مرحله از طرح پویش ایران همدل هم حدود 2 هزار و 400 آشپزخانه ایجاد شد که با رعایت پروتکل های بهداشتی به 2 هزار محل تحت عنوان اطعام حسینی توزیع می شود.
وی اضافه کرد: دراین آشپزخانه ها حدود 60 هزار نفر به صورت جهادی مشغول به کار هستند و این کار تا پایان صفر ادامه دارد و تاکنون 11 میلیون و 500 هزار وعده غذای گرم طبخ و توزیع شده است.
وی همچنین افزود: تاکنون یک میلیون و 150 هزار بسته خشک غذایی در مناطق روستایی توزیع شده که مبلغ آن 350 میلیارد تومان بوده است.

معاون اداری مالی کمیته امداد گفت:قرار است در پویش ایران همدلی تبلت برای دانشجویان و دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شود که تمامی این تبلت ها ساخت ایران است و جوانب جانبی آن در بستر آموزش در خدمت تمامی شرکت های استارتاپی وزارت ارتباطات است قرار است که 50 هزار تبلت به خانواده های دارای دانش آموز اهدا شود.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۸۶۷۲
تاریخ: ۱۳۹۹/۶/۲۴     ساعت: ۱۱ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
  • ١ صفر ١٤٤٢
  • Sep 19 2020