صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

از قدرت خداوند غافل نشویم

جهانی خبر-غلامرضا گمرکی:قبل از اینکه خبرچین و خبر رسانی تمام عیار به نام (تلفن همراه) وارد ایران شود؛ همیشه فکر می کردم چه خوب بود رسانه ملی برای رسانیدن صدای مردم به گوش دولتمردان، ازخانه ملت درخواست می کرد به تعداد هر منطقه یک واحد سیار راهی مناطق ۲۴ گانه تهران بزرگ می کرد تا خواسته ها، نارضایتی ها، پیشنهادات وانتقادات مردم را بدون سانسور از شبکه خبر پخش می کرد تا مسوولان باشنیدن نظرات و نارسایی های مردم، به خواسته های منطقی و بحق مردم سروسامان دهند، اما از آنجایی که در دستگاه های اجرایی مدیران متعهد، باتجربه و خوش فکر کمی وجود دارند، قطعا نمی توان انتظار داشت فکر بکری به ذهن شان خطور کند تا ازطریق رسانه ملی، حرف های در گلو مانده مردم، علنی و چاره اندیشی شود.
سال ۷۲ این خبرچین تمام عیار در قالب یک تکنولوژی جهان گیر،اما (فسقلی) به نام تلفن همراه وارد ایران شد و با ظهورش دیدیم چه کارهای عجیب و غریبی انجام می دهد! این گوشی فسقلی که مثل سایه باصاحبش همراه است ، اخبار دنیا را در یک چشم به هم زدن از این کشور به آن کشور اطلاع رسانی می کند! البته اینکه هزاران کارایی دیگری دارد بماند. یکی از کاربردهای عجیب این فسقلی، اطلاعات و اخبارهای دست اول و ناب دنیاست که درخود جای داده که شما به راحتی و با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان می توانید بافشار یک دکمه شجره نامه بزرگان عالم و آدم را ببینید و مطالعه کنید. نگارنده شک ندارد پیدایش این پدیده، خواست خداوند بزرگ است که درمغز یکی ازبندگانش این امکان را فراهم کرد تا بااختراع این پدیده عالم گیر، به فریاد مردم برسد تا تمام بندگانش بتوانند به راحتی حرف های شان رابه گوش صغیر و کبیر خصوصا دولتمردان برسانند، شاید از این طریق فریاد رسی هویدا و برای رفع گرفتاری های مردم چاره اندیشی شود. درنتیجه خداوند بی همتا با کشف گوشی همراه تمام نعمات را به بنندگانش ارزانی بخشید.درست مثل نعمت برق که توسط (توماس ادیسون) اختراع وامروز جهانیان به مناسبت سالگرد (ادیسون) یک دقیقه سکوت می کنند و یا یک دقیقه خاموشی همه جا را فرا می گیرد.
کسانی که به این شعر:
 گرخداوند زحکمت ببندد دری
 ز رحمت گشاید در دیگری....
اعتقاد دارند؛ قطعا واقف هستند که ایزدمنان هیچ گاه بنده اش رابی پشت و پناه رها نمی کند و دیر یا زود به فریادش خواهد رسید. امروزه تلفن همراه به داد مردم رسیده و احدالناسی نمی تواندجلوی خواست خداوند را بگیرد، چرا که این هدیه خداوندی فریادرس و یاری رسان ملل جهان است و مهم ترین ویژگی آن پرده برداشتن از رمز و راز مردم و دروغگویی است که دشمن خداوند است که متاسفانه سال هاست برخی مسوولان،با کتمان بعضی از حقایق به نوعی به باور عام دشمن خدا شده اند! این حضرات که از دستورات مقام معظم رهبری سرپیچی می کنند،گذشته از عمل زشتی که مرتکب می شوند باعث نا رضایتی مردم و خیانت به ولی نعمت خود می شوند، چرا که دروغ در نزد هیچ یک ازادیان جایگاه ندارد. تلفن همراه ؛ این رفیق شفیق مردم که روز به روز درحال پیشرفت است و به گونه ای عمل می کند که هیچ وزیر، مدیر و مسوولی نمی تواند مدعی شود که مشکلات مردم، اعم از قوت لایموت، بیمه، گرانی ارزاق عمومی،گرانی آب، برق، گاز، بنزین، دارو، اجاره مسکن و..... وجود ندارد و آنها این موارد حیاتی را نشنیده اند. باید خداوند توانا را شاکر بود که چنین فکرارزشمندی را در مغز بنده اش پرورش داده تا به فریاد مردم برسد. به راستی اگر تلفن همراه نبود،مردم شریف ایران چگونه ازخیانت های اختلاسگران و امثالهم مطلع می شدند؟ اینان و تمام کسانی که با سرنوشت مردم بازی می کنند؛ خدا را فراموش کرده و نمی دانند دست انتقام الهی دریک قدمی آنهاست. یاحق.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۷۹۶۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۲/۸     ساعت: ۱۲ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
  • ٢ شوال ١٤٤١
  • May 25 2020