صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت خبر داد:

حمایت از کارگاه های کوچک با کسب و کارهای خانگی در ایام قرنطینه

معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت از حمایت این بنیاد برای کارگاه های کوچک با کسب و کارهای خانگی خبر داد.

هادی جوهری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهانی خبر اظهار کرد: بنیاد برکت که تاکنون در 350 پروژه اقتصادی مشارکت انجام داده و اکنون پس از خروج 240 پروژه ، اکنون در بیش از 100 پروژه اقتصادی مشارکت دارد در این ایام کرونایی قرار است که از این 100 پروژه حمایت کند.
وی افزود: در مناطق دورافتاده و شهرستانها کارگاه های کوچک و متوسط که در آن کسب و کارهای خانگی وجود دارد بسیاری به این کارها توجهی نمی کنند که بنیاد برکت با حمایت از آن سعی دارد در ایام کرونایی از  این کارگاه ها حمایت کند.
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت حمایت از این کارگاه را اینطور عنوان کرد: از بین 99 کارگاه های کوچکی که بنیاد برکت از آن ها حمایت می کند قرار است به کارگاه هایی که بین 200 تا 500 میلیون تومان نیاز دارند و ایجاد اشتغالزایی هم خواهند داشت کمک کند.
وی با بیان اینکه مبالغی که به کارگاه ها داده می شود بازگشت خواهند شد، ادامه داد: این مبالغ بازگشت پذیر است و برای این اوضاع کرونایی تسهیلاتی که برای افرادی که مورد حمایت ما هست قرار دادیم که بیشتر از این موضوع آسیب دیدند.
جوهری با بیان اینکه اولویت تسهیلات به شرکت های مورد مشارکت بنیاد است گفت: پس از حمایت و دادن تسهیلات به شرکت هایی که با آنها مشارکت داشتیم در ادامه به شرکت هایی که از مشارکت ما خارج شده اند کمک خواهد شد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۷۷۰۵
تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۲۴     ساعت: ۱۲ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
  • ٢ شوال ١٤٤١
  • May 25 2020