صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها

فرمانده کل سپاه: شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود

سرلشکر سلامی با تاکید براینکه شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود، گفت: اطلاعات جدید ­درباره این شبکه به آگاهی مردم خواهد رسید.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سوالی پیرامون دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز اظهار کرد::شبکه آمدنیوز شبیه یک لانه عنکبوتی، به ظاهر پیچیده، اما در واقع فاقد استحکام بوده است که دچار فروپاشی شد.

وی افزود: در زمینه کشف شبکه‌ای که تحت حمایت آمریکایی ها، انگلیسی‌ها و صهیونیست‌ها بوده و آن را تشکیل داده بودند، به تدریج آخرین تحقیقات و پیشرفت‌ها در جریان است.

سردار سلامی درباره آخرین جزئیات دستگیری روح الله زم گفت: اطلاعات جدید ­درباره این شبکه به آگاهی مردم خواهد رسید، زیرا این حق مردم است و در صورتی که به اطلاعات و نکات جذاب که برای مردم تازگی داشته باشد، دست پیدا کنیم اخبار آن را منتشر خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه همچنین در پیرامون چرایی پایان ناپذیری دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران تصریح کرد: اساساً آمریکا با دشمنی ملت‌ها توانسته است قدرت کسب کند، یعنی با غارت ثروت‌های مادی و معنوی ملت‌های جهان، خودش را به قدرت برتر جهان تبدیل کرده است و این در حالی است که امروز ملت‌ها بیدار شده اند و حقوقشان را مطالبه می‌کنند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه افول آمریکا به سرعت به پیش می‌رود و هیمنه آن به تدریج مثل یک کوه بزرگ یخ در حال آب شدن است گفت: این افول ناشی از حرارت انقلاب در دل مردم جهان است که امروز بیدار شده اند و می‌دانند که عامل اکثر جنگ‌ها در دهه‌های مختلف معاصر آمریکایی‌ها بوده اند.

 

منبع: دانشجو

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۰۶۸۸
تاریخ: ۱۳۹۸/۸/۱۲     ساعت: ۸ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
  • ١٤ ربيع الاول ١٤٤١
  • Nov 12 2019